Stopstream Football Tv.. Online Football Score Services!

25/04/2015 Maç Sonuçları Stopstream Football.Tv
Stopstream de bugün! Stopstream öne çıkan maçlar listesi aşağıdadır. Maçların linki eğer pasif ise maç daha başlamamış anlamına gelir. Maçlar başladığında linkler otomatik aktif olacaktır. Stopstream her dakika güncellenmektedir, manuel güncellemek yapmak istiyorsanız F5 tuşunu kullanabilirsiniz.
Southampton - Tottenham
Çaykur Rizespor - Kasımpaşa
Bursaspor - İstanbul Başakşehir
Eskişehirspor - Fenerbahçe
Espanyol - Barcelona
Getafe - Levante
Deportivo Alaves - Real Betis

Stopstream Canlı Maç Skorları - 25/04/2015

Panama Liga Nacional De Ascenso Clausura Deportivo Vista Alegre 00:00 Millenium
Panama Liga Nacional De Ascenso Clausura Chiriqui Occidente 00:00 Santa Gema
Panama Liga Nacional De Ascenso Clausura Centenario 00:00 Tierra Firme
Panama Liga Nacional De Ascenso Clausura Costa del Este 00:00 Atletico Veraguense
Panama Liga Nacional De Ascenso Clausura Panama Oeste 00:00 River Plate David
Paraguay Profesyonel Lig Apertura General Diaz 00:00 Nacional Asuncion
Fransız Guyanası Onur Ligi Montjoly 01:00 CSC Cayenne
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 2 Lemense 3 - 1 Palmeirinha
Trinidad ve Tobago Pro Lig North East Stars 01:00 St. Anns Rangers
Polonya 3.Lig Lodzko Mazowiwcka Targowek 02:00 Start Otwock
Azerbaycan Premier Lig Araz FK Baku Ertelendi
Surinam Hoofdklasse SNL 02:00 Takdier Boys
Türkmenistan Yokary Lig Daşoguz 02:00 Ahal
Türkmenistan Yokary Lig Aşgabat 02:00 Şagadam
Meksika U20 Ligi Clausura Santos Laguna U20 02:00 Univ. Guadalaja U20
Türkmenistan Yokary Lig Balkan 02:00 Merw
Slovenya 3. SNL Batı Jadran Dekani Portoroz Piran Ertelendi
Papua Yeni Gine Ulusal Futbol Ligi Besta 02:00 PAG Port Moresby
Papua Yeni Gine Ulusal Futbol Ligi Admiralty 02:00 Lae FC
Papua Yeni Gine Ulusal Futbol Ligi Hekari United 02:00 Madang Fox
Papua Yeni Gine Ulusal Futbol Ligi Madang Fox Oro Ertelendi
Papua Yeni Gine Ulusal Futbol Ligi PAG Port Moresby Hekari United Ertelendi
Arjantin Prim B Nacional All Boys 0 - 0 Ferro Carril Oeste
ABD USL Charlotte Independence 1 - 1 City Islanders
Brezilya Paulista A3 Yarı Final Barretos 3 - 1 Atibaia
Panama Liga Nacional De Ascenso Clausura SUNTRACS 03:00 Atletico Nacional
Panama Liga Nacional De Ascenso Clausura Rio Abajo 03:00 Colon C-3
ABD Major Lig Chicago Fire 1 - 0 New York City FC
Martinik Onur Ligi Golden Star 03:00 US Robert
Martinik Onur Ligi Aiglon 03:00 Samaritaine
Trinidad ve Tobago Pro Lig Central 03:00 Point Fortin
Meksika Liga MX Clausura Queretaro 1 - 3 Tigres UANL
Vanuatu Premier Lig Ifira Black Bird 03:30 Narak
Arjantin Torneo Federal A Grup 4 Gimnasia Y Tiro 1 - 0 Americo Tesorieri
Ekvador Premier B 1.Tur Tecnico Universitario 0 - 1 Manta
Honduras Ulusal Lig Clausura Honduras Progreso 0 - 0 Platense
Kolombiya Primera A Apertura Boyaca Chico 2 - 1 Cortulua Tulua
Meksika Liga MX Clausura Veracruz 3 - 3 Pumas UNAM
Vanuatu Premier Lig Shepherds United 05:00 Tupuji Imere
ABD Major Lig Colorado Rapids 1 - 1 FC Dallas
Meksika Liga MX Clausura Santos Laguna 1 - 0 Universidad Guadalajara
ABD USL Sacramento Republic 1 - 2 Orange County Blues
Avustralya NPL Gençlik Ligi Victoria N. Geelong Warriors U20 06:00 Oakleigh Cannons U20
Japonya Kadınlar L1 Ligi NTV Beleza (K) 2 - 1 Albirex Niigata (K)
Avustralya Tazmanya Güney Hobart Utd 07:00 Clarence United
Avustralya Victoria 1.Lig Moreland Zebras 07:00 Brunswick City
Japonya Futbol Ligi 1.Tur MIO Biwako Shiga 1 - 1 Nara Club
Japonya Futbol Ligi 1.Tur Azul Claro Numazu 1 - 0 Kagoshima United
Vanuatu Premier Lig Spirit 08 07:00 Erakor Golden Star
Japonya Kadınlar L2 Ligi Fukuoka J. Anclas (K) 07:00 Parceiro Nagano (K)
Japonya Kadınlar L2 Ligi Angeviolet Hiroshima (K) 07:00 Setagaya Sfida (K)
Avustralya Tazmanya Güney BeachSide 07:30 University Of Tasmania
Avustralya NPL Kuzey YGG Lambton Jaffas 07:30 Charlestown City Blues
Avustralya Brisbane Reserve Premier Lig WDSC Wolves Res. 07:45 Albany Creek Res.
Japonya J1 Lig 1.Tur Sanfrecce Hiroshima Shimizu S-Pulse İkinci yarı
Japonya J1 Lig 1.Tur Matsumoto Yamaga Vegalta Sendai İkinci yarı
Japonya J1 Lig 1.Tur Kashima Antlers Vissel Kobe İkinci yarı
Avustralya NPL Queensland Redlands United Sunshine Coast İkinci yarı
Kore Halk Cumhuriyeti K Lig Challenge Daegu Chungju Hummel İkinci yarı
Kore Halk Cumhuriyeti K Lig Challenge Gangwon Ansan Police İkinci yarı
Kore Halk Cumhuriyeti K Lig Challenge Seoul E-Land Bucheon 1995 İkinci yarı
Avustralya Victoria 1.Lig Dandenong City Goulburn Valley Suns İkinci yarı
Avustralya Victoria 1.Lig Eastern Lions Box Hill United İkinci yarı
Avustralya Victoria 1.Lig Sunshine Georgies Bendigo Gold İkinci yarı
Avustralya Victoria 1.Lig Whittlesea Ranges Moreland City İkinci yarı
Avustralya NPL Victoria North Geelong Warriors Oakleigh Cannons İkinci yarı
Avustralya NPL T-Lig Glenorchy Knights Olympia Warriors İkinci yarı
Avustralya NPL Gençlik Ligi Queensland SWQ Thunder U20 08:00 Palm Beach Sharks U20
Avustralya Victoria Kadınlar Premier Lig Senior NTC (K) 08:00 Ashburton Womens (K)
Avustralya Victoria Kadınlar Premier Lig Heidelberg United (K) Box Hill United (K) İkinci yarı
Avustralya NPL Başkent Bölgesi AIS Canberra 08:00 Gungahlin
Avustralya Victoria Kadınlar Premier Lig Bundoora United (K) 08:00 South Melbourne (K)
Avustralya Brisbane Reserve Premier Lig Rochedale Rovers Res 08:45 Peninsula Power Res.
Avustralya Brisbane Reserve Premier Lig Mitchelton Res. 08:45 Univ. Queensland Res.
Japonya J1 Lig 1.Tur Sagan Tosu 0 - 0 Kashiwa Reysol İlk yarı
Japonya J1 Lig 1.Tur Yokohama F. Marinos 1 - 0 Shonan Bellmare İlk yarı
Kore Halk Cumhuriyeti Ulusal Lig Gangneung City 0 - 0 Yongin City İlk yarı
Kore Halk Cumhuriyeti Ulusal Lig Gyeongju HNP 0 - 1 Cheonan City İlk yarı
Kore Halk Cumhuriyeti Ulusal Lig Mokpo City 09:00 Busan Transportation
Kore Halk Cumhuriyeti K Lig Classic Incheon United 1 - 0 Pohang Steelers İlk yarı
Endonezya ISL Persipura Jayapura 09:30 Persija Jakarta
Avustralya NPL Gençlik Ligi Victoria Hume City U20 09:30 Green Gully U20
Avustralya NPL T-Lig Launceston City 09:30 Devonport City
Avustralya Brisbane Reserve Premier Lig Capalaba Res. 09:45 Eastern Suburbs Res.
Hong Kong FA Kupası Yarı Final Kitchee 10:00 Yokohama Hong Kong
Çin Halk Cumhuriyeti 1.Lig Tianjin Songjiang 10:00 Hebei Zhongji
Çin Halk Cumhuriyeti 1.Lig Harbin Yiteng 10:00 BIT Beijing
Avustralya NPL Queensland SWQ Thunder 10:00 Palm Beach Sharks
Avustralya NPL Gençlik Ligi Victoria Dandenong Thunder U20 10:00 Northcote City U20
Avustralya Brisbane WDSC Wolves 10:00 Albany Creek
Rusya FNL Sakhalin 10:00 Yenisey Krasnoyarsk
Kore Halk Cumhuriyeti K Lig Classic Ulsan Horang-i 10:00 Busan I Park
Avustralya A-Lig Western Sydney Wanderers 10:00 Perth Glory
Gürcistan Meore Ligi Doğu Voyage 10:00 Bakhtrioni
Çin Halk Cumhuriyeti 1.Lig Beijing Baxy 10:30 Qingdao Jonoon
Çin Halk Cumhuriyeti 1.Lig Shanxi Jiayi 10:30 Guizhou Zhicheng
Avustralya NPL Başkent Bölgesi Belconnen United 10:30 Canberra Olympic
Çin Halk Cumhuriyeti Süper Lig Liaoning Whowin 10:35 Shanghai Shenxin
Japonya J1 Lig 1.Tur Urawa Red Diamonds 11:00 Nagoya Grampus
Avustralya Brisbane Capital Ligi Holland Park Hawks 11:00 Grange Thistle
Avustralya Brisbane Capital Ligi North Pine 11:00 Pine Rivers United
Macaristan U21 Ligi Şampiyonluk Turu Györi ETO U21 11:00 Ferencvaros U21
Macaristan U21 Ligi Şampiyonluk Turu Honved U21 11:00 MTK Budapest U21
Macaristan U21 Ligi Şampiyonluk Turu Disgyor U21 11:00 Illes Akademia U21
Kazakistan Premier Lig Okzhetpes 11:00 Aktobe
Çin Halk Cumhuriyeti 1.Lig Xinjiang Tianshan 11:00 Yanbian Baekdu
Romanya 2.Lig 1.Grup Yükselme Turu Academica Argeş 11:00 CF Braila
Romanya 2.Lig 1.Grup Yükselme Turu Gloria Buzau 11:00 SC Bacau
Romanya 2.Lig 1.Grup Yükselme Turu Rapid Suceava 11:00 Voluntari
Romanya 2.Lig 1.Grup Küme Düşme Turu Baloteşti 11:00 Berceni
Romanya 2.Lig 1.Grup Küme Düşme Turu Farul Constanta 11:00 Dorohoi
Romanya 2.Lig 2.Grup Yükselme Turu Metalul Reşita 11:00 Olimpia Satu Mare
Romanya 2.Lig 2.Grup Yükselme Turu Unirea Tarlungeni 11:00 Dacia Mioveni
Romanya 2.Lig 2.Grup Yükselme Turu Olt Slatina 11:00 ACS Poli Timisoara
Romanya 2.Lig 2.Grup Küme Düşme Turu CSM Ramnicu Valcea 11:00 Şoimii Pancota
Romanya 2.Lig 2.Grup Küme Düşme Turu Bihor Oradea 11:00 Caransebeş
Avustralya Brisbane Rochedale Rovers 11:00 Peninsula Power
Avustralya Brisbane Mitchelton 11:00 University Of Queensland
Rusya 2.Lig Doğu Grubu Tom Tomsk II 11:00 Smena Komsomolsk
Avustralya NPL Gençlik Ligi Batı Avustralya Floreat Athena U20 11:00 Perth Glory U20
Çek Cumhuriyeti 3.Lig CFL Loko Vltavin 11:15 Sokol Zapy
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup B Lovosice 11:15 Horni Mecholupy
Çek Cumhuriyeti 3.Lig CFL Chrudim 11:15 Benesov
Çek Cumhuriyeti 3.Lig CFL Bohemians Praha 11:15 Zenit Caslav
Çek Cumhuriyeti FNL Karvina 11:15 Varnsdorf
Çek Cumhuriyeti 2.Lig Kadınlar CZFL Usti Nad Labem (K) 11:15 Krupka (K)
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup C FK Pardubice II 11:15 Benatky Nad Jizerou
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup B LoKo Chomutov 11:30 LITOL
Estonya Kadınlar Premium Lig Nomme Kalju (K) 11:30 Tallinna Kalev (K)
Endonezya ISL Arema Malang 11:30 Pelita Bandung Raya
Çek Cumhuriyeti 2.Lig Kadınlar CZFL Dukla Praha (K) 11:30 Jablonec (K)
Estonya 2.Lig Doğu / Kuzey JK Piraaja Tallinn 11:30 Noorus-96
Avusturya Kadınlar 2. Ligi Orta/Batı Wacker Innsbruck II (K) 11:30 Wals (K)
Vietnam V-Lig 2 Huda Hue 11:30 Binh Phuoc
Çek Cumhuriyeti 2.Lig Kadınlar CZFL Dablice (K) 11:45 Sokol Stara Lysa (K)
İtalya Dante Berretti Grup D Juve Stabia DB 12:00 Messina DB
Danimarka Danimarka Serisi Grup 3 Aalborg II 12:00 Hjorring IF
İtalya Dante Berretti Grup A Pro Patria DB 12:00 Renate DB
Polonya 3.Lig Lodzko Mazowiwcka Legia Warszawa II 12:00 Pilica Bialobrzegi
Ukrayna U21 Ligi Karpaty Lviv U21 12:00 Olimpik Donetsk U21
Danimarka U17 Ligi Randers Freja U17 12:00 Horsens U17
Kazakistan Premier Lig Kaisar 12:00 FC Astana
Çek Cumhuriyeti 1.Lig U19 Slavia Praha U19 12:00 Vysocina Jihlava U19
Kazakistan Premier Lig Irtysh Pavlodar 12:00 Atyrau
Almanya U19 Bundesliga Güney / GüneyBatı Waldhof Mannheim U19 12:00 Hoffenheim U19
Avustralya NPL Queensland Northern Fury 12:00 Brisbane City
Slovakya U19 Ligi Partizan Bardejov U19 12:00 Trencin U19
İsveç U19 Ligi Allsvenskan Kuzey Assyriska U19 12:00 Djurgarden U19
Almanya U19 Bundesliga Kuzey / KuzeyDoğu Dynamo Dresden U19 12:00 Hansa Rostock U19
Almanya U19 Bundesliga Güney / GüneyBatı Bayern München U19 12:00 Karlsruher SC U19
Türkiye Kadınlar 2.Lig Elazığ Bordo Atletikspor (K) 12:00 Amasya Eğitimspor (K)
Polonya 3.Lig Opolsko Slaska Gornik Zabrze II 12:00 Grunwald
Slovakya U19 Ligi Ruzomberok U19 12:00 Dukla U19
Polonya 3.Lig Opolsko Slaska Polonia Laziska 12:00 Rekord Bielsko-Biala
Rusya 2.Lig Doğu Grubu Irtysh OMSK 12:00 Metallurg Novokuznetsk
Tayland 2.Lig Kuzey Doğu Mukdahan City 12:00 Nong Bua Lamphu
Tayland 2.Lig Kuzey Doğu Nakhon Phanom 12:00 Ubon UMT
Avustralya Brisbane Capalaba 12:00 Eastern Suburbs Brisbane
Rusya 2.Lig Doğu Grubu Baykal 12:00 Chita
Avustralya NPL Victoria Hume City 12:00 Green Gully
Avustralya NPL Victoria Dandenong Thunder 12:00 Northcote City
Polonya 3.Lig Dolnoslasko Lubuska Katy Wroclawskie 12:00 Zaglebie Lubin II
Rusya FNL Sibir Novosibirsk 12:00 Tyumen
Çek Cumhuriyeti 1.Lig U19 Sigma Olomouc U19 12:00 Pardubice U19
Ukrayna U21 Ligi Shakhtar Donetsk U21 12:00 Dynamo Kiev U21
Türkiye U21 Ligi 1.Lig Boluspor U21 12:00 Adanaspor U21
Singapur Reserve Prime Lig Tampines Rovers (R) 12:00 Geylang International (R)
İtalya Ulusal Primavera Şampiyonası Grup B Internazionale U19 12:00 Pescara U19
Tayland 2.Lig Bangkok Metro Chamchuri United 12:00 Kasem Bundit University
Tayland 2.Lig Bangkok Metro Kasetsart 12:00 Rangsit JW
Kazakistan 1.Lig Ekibastuz 12:00 Bulat-AMT
Kazakistan 1.Lig Maqtaaral 12:00 Akzhayik
Kazakistan 1.Lig Kyran 12:00 Spartak Semey
Slovakya U19 Ligi Slovan Bratislava U19 12:00 Presov U19
Tayland 2.Lig Merkez Doğu Pathum Thani United 12:00 Cha Choeng Sao
Tayland 2.Lig Merkez Doğu Maptaphut Rayong 12:00 Royal Thai Fleet
Polonya 3.Lig Malopolsko Swietokrzyska Garbarnia Krakow 12:00 Sola Oswiecim
Çek Cumhuriyeti 1.Lig U19 Jablonec U19 12:00 Slovan Liberec U19
Tayland 2.Lig Merkez Batı Phetchaburi 12:00 Pathum Thani Seeker
Tayland 2.Lig Merkez Batı Hua Hin City 12:00 Seemok
Tayland 2.Lig Merkez Batı Thonburi City 12:00 Looktabfah
Macaristan U21 Ligi Küme Düşme Turu Vac Varos LSE U21 12:00 Videoton U21
İtalya Dante Berretti Grup C Casertana DB 12:00 Tuttocuoio DB
Tayland 2.Lig Güney Pattani 12:30 Nakhon Si Thammarat
Japonya J1 Lig 1.Tur Montedio Yamagata 12:30 FC Tokyo
Avustralya NPL Queensland FNQ Heat 12:30 Western Pride
Avustralya NPL Yeni Güney Galler Sutherland Sharks 12:30 Rockdale City Suns
Avustralya A-Lig Adelaide United 12:30 Melbourne City
İtalya Ulusal Primavera Şampiyonası Grup B Milan Prim. 12:30 Virtus Lanciano Prim.
Çek Cumhuriyeti 1.Lig U19 Slovacko U19 12:30 Hlucin U19
Nepal A Ligi Jhapa XI 12:45 Manang Marshyangdi
Estonya 2.Lig Batı / Güney Kose 12:45 Tondi
Tayland 2.Lig Güney Phang Nga 13:00 Satun United
Japonya J1 Lig 1.Tur Kawasaki Frontale 13:00 Ventforet Kofu
Almanya U19 Bundesliga Kuzey / KuzeyDoğu Carl Zeiss Jena U19 13:00 Wolfsburg U19
Çek Cumhuriyeti 1.Lig U19 Banik Ostrava U19 13:00 Hradec Kralove U19
Kazakistan Premier Lig Tobol 13:00 Ordabasy
Laos Lao Ligi SHB Vientiane 13:00 Ezra
İngiltere Premier Akademi Ligi 2.Tur Grup A Tottenham Hotspur U18 13:00 Manchester United U18
Kenya Premier Lig Muhoroni Youth 13:00 Western Stima
İngiltere Premier Akademi Ligi 2.Tur Grup B Brighton & Hove Alb. U18 13:00 Sunderland U18
Makao Premier Lig Casa De Portugal 13:00 CPK
İngiltere Premier Akademi Ligi 2.Tur Grup C Southampton U18 13:00 Stoke City U18
Danimarka Kadınlar 1.Lig Küme Düşme Grup A Damso (K) 13:00 Rodovre (K)
Tayland 2.Lig Kuzey Doğu Amnat Charoen Town 13:00 Chaiyaphum United
Tayland 2.Lig Kuzey Doğu Nong Khai 13:00 Sisaket United
Vietnam V-Lig 1 Da Nang 13:00 Dong Thap FC
Vietnam V-Lig 1 Song Lam Nghe An 13:00 Can Tho
Bhutan A-Lig Tertons 13:00 Drukpol
Avustralya NPL Batı Avustralya Floreat Athena 13:00 Perth Glory U21
Danimarka Danimarka Serisi Grup 2 Slagelse B&I 13:00 Naestved II
Kadınlar Şampiyonlar Ligi Yarı Final Brondby (K) 13:00 FFC Frankfurt (K)
Rusya Premier Lig Amkar 13:00 Terek Grozny
Rusya U21 Premier Ligi Zenit St. Petersburg U21 13:00 Arsenal Tula U21
Tayland 2.Lig Bangkok Metro Rangsit 13:00 R-BAC
Kazakistan 1.Lig Kaspyi 13:00 Lashyn
Kazakistan 1.Lig CSKA Almaty 13:00 Kyzyl-Zhar
Finlandiya Kadınlar Naisten Ligi HJK (K) 13:00 Merilappi United (K)
Ukrayna U21 Ligi Metalurh Zaporizhya U21 13:00 Metalist Kharkiv U21
Litvanya 1.Lig Minija 13:00 Banga Gargzdai
Bangladeş Premier Lig Rahmatgonj MFS 13:15 Feni
Suudi Arabistan Gençler Ligi Al Jeel U20 13:25 Hajer U20
Almanya U19 Bundesliga Güney / GüneyBatı VfB Stuttgart U19 13:30 Greuther Fürth U19
Türkiye Spor Toto Süper Lig Bursaspor 13:30 İstanbul Başakşehir
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup A Smerdiek (K) 13:30 DSS (K)
Türkiye Bölgesel Amatör Lig Play Out Mudanyaspor 13:30 Gürsu Bld.
Rusya U21 Premier Ligi Krasnodar U21 13:30 Lokomotiv Moscow U21
Almanya Bölgesel Lig Kuzey Hannover 96 II 13:30 Havelse
Vietnam V-Lig 1 Quang Ninh 13:30 Sanna Khanh Hoa
Hollanda Kadınlar Hoofdklasse Zaterdag Odysseus 91 (K) 13:30 Knickerbockers (K)
Avusturya Jugendliga U18 Wolfsberger AC U18 13:30 Tirol U18
Danimarka 2.Lig Doğu Avedore IF 14:00 HIK
Rusya FNL Gazovik Orenburg 14:00 Luch Vladivostok
Tayland 2.Lig Kuzey Phayao 14:00 Chiangrai
Tayland 2.Lig Kuzey Lampang 14:00 Kamphaeng Phet
Norveç 3.Lig Grup 11 Sortland 14:00 Stalkameratene
Danimarka 2.Lig Batı Kolding IF 14:00 Brabrand
Tayland 2.Lig Kuzey Lamphun Warrior 14:00 Phitsanulok
Danimarka Danimarka Serisi Grup 3 Lystrup 14:00 Djursland
Danimarka Danimarka Serisi Grup 3 Vorup 14:00 Holstebro BK
Letonya 1.Lig Smiltene 14:00 Rezekne / BJSS
Ukrayna Premier Lig Hoverla Uzhhorod 14:00 Zorya Lugansk
Letonya 1.Lig Auda 14:00 Valmiera / BSS
Tayland Premier Lig Saraburi 14:00 Ratchaburi
Tayland Premier Lig Singhtarua 14:00 Chiangrai United
Danimarka Kadınlar Elit Ligi Şampiyonluk Turu KoldingQ (K) 14:00 Skovbakken (K)
Polonya 3.Lig Lubelsko Podkarpacka Orzel Przeworsk 14:00 Stal Krasnik
Hindistan I-Lig East Bengal 14:00 Dempo SC
Hindistan I-Lig Shillong Lajong 14:00 Salgaocar
Rusya FNL Anzhi Makhachkala 14:00 Tom Tomsk
Romanya Kadınlar Süper Ligi Şampiyonluk Grubu Heniu Prundu Bargaului (K) 14:00 ASA Targu Mureş (K)
Kazakistan Premier Lig Zhetysu 14:00 FK Taraz
İsveç 2.Lig Norra Svealand Upsala 14:00 Kvarnsveden
Kazakistan Premier Lig Kairat 14:00 Shakhter Karagandy
Çin Halk Cumhuriyeti 1.Lig Dalian Aerbin 14:00 Jiangxi Liansheng
Estonya Kadınlar Premium Lig Flora (K) 14:00 10 Premium (K)
Danimarka Kadınlar Elit Ligi Küme Düşme/Yükselme Play Off ASA (K) 14:00 Sundby (K)
Estonya Kadınlar Premium Lig Tammeka (K) 14:00 Levadia (K)
Ukrayna U19 Ligi Şampiyonluk Turu Dynamo Kiev U19 14:00 Shakhtar Donetsk U19
Estonya Premium Lig Parnu Linnameeskond 14:00 FC Levadia Tallinn
Estonya Premium Lig Paide Linnameeskond 14:00 FC Flora Tallinn
İngiltere Premier Akademi Ligi 2.Tur Grup B Leicester City U18 14:00 Reading U18
Avusturya Jugendliga U18 Austria Wien U18 14:00 Rapid Wien U18
İsveç U19 Ligi Allsvenskan Kuzey Kalmar U19 14:00 Gefle U19
İngiltere Premier Akademi Ligi 2.Tur Grup B Derby County U18 14:00 Liverpool U18
İsveç U19 Ligi Allsvenskan Kuzey Atvidaberg U19 14:00 Vasalund U19
Danimarka U17 Ligi AaB U17 14:00 OB U17
Norveç 3.Lig Grup 6 Brodd 14:00 Vardeneset
Çek Cumhuriyeti 1.Lig U19 Meteor Praha U19 14:00 Zlin U19
Danimarka Danimarka Serisi Grup 2 B 1909 Odense 14:00 Otterup
Azerbaycan 1.Lig Şahdağ 14:00 Zira
Danimarka U17 Ligi HB Koge U17 14:00 Kobenhavn U17
İsviçre U18 Ligi 2. Aşama Winterthur U18 14:00 Zürich U18
Vietnam V-Lig 1 Ha Noi T&T 14:00 Hoang Anh Gia Lai
Polonya 3.Lig Pomorsko Zachodniopomorska Chemik Police 14:00 Baltyk Koszalin
İsveç 2.Lig Vastra Götaland Lindome GIF 14:00 Kortedala
Zambiya Süper Lig Lusaka Dynamos 14:00 Green Buffaloes
İsveç U19 Ligi Allsvenskan Güney Hacken U19 14:00 Trollhattan U19
Polonya 1.Lig Tychy 71 14:00 Wigry Suwalki
Finlandiya U19 Ligi Şampiyonluk Turu JJK U19 14:00 Espoo U19
Estonya 2.Lig Batı / Güney Kuressaare II 14:00 Tulevik II
Almanya 2. Bundesliga Karlsruher SC 14:00 Greuther Fürth
Almanya 2. Bundesliga Fortuna Düsseldorf 14:00 1860 München
Slovakya Kadınlar 1.Ligi Dubravka Bratislava (K) Slovan Trencianske T. (K) Ertelendi
Slovakya Kadınlar 1.Ligi Humenne (K) 14:00 Zilina (K)
Rusya U21 Premier Ligi Spartak Moscow U21 14:00 Rubin Kazan U21
Danimarka Danimarka Serisi Grup 1 Kastrup 14:00 Vanlose
Danimarka Danimarka Serisi Grup 1 BSF Ballerup Skovlunde 14:00 Taastrup FC
Danimarka Danimarka Serisi Grup 1 Greve 14:00 Tarnby
Danimarka U19 Ligi Silkeborg U19 14:00 Brondby U19
Danimarka U19 Ligi AGF U19 14:00 Esbjerg U19
Türkiye PTT 1. Lig Altınordu 14:00 Şanlıurfaspor
Danimarka U17 Ligi Vejle U17 14:00 Lyngby U17
Çek Cumhuriyeti 1.Lig U19 Zbrojovka Brno U19 14:00 Teplice U19
Tayland 1.Ligi Pattaya United 14:00 Krabi
Tayland 1.Ligi Trat 14:00 Phichit
Tayland 1.Ligi Sukhothai 14:00 Ayutthaya
Tayland 1.Ligi PTT Rayong 14:00 TTM Lopburi
Tayland 1.Ligi Air Force Central 14:00 Prachuap
Polonya 3.Lig Malopolsko Swietokrzyska Partyzant Radoszyce 14:00 Hutnik Krakow
Tayland 2.Lig Merkez Doğu Sa Kaeo City 14:00 Nakhon Nayok
Litvanya 1.Lig Dziugas Telsiai 14:00 MRU
Litvanya 1.Lig Tauras Taurage 14:00 FK Panevezys
Almanya U19 Bundesliga Kuzey / KuzeyDoğu Werder Bremen U19 14:00 Hamburger SV U19
Estonya 2.Lig Doğu / Kuzey Voru 14:00 Kuusalu JK Rada
Türkiye Bölgesel Amatör Lig Play Out Yozgatspor A.Ş. 14:00 Şefaatli Bld.
İngiltere Championship Brighton 14:15 Watford
Danimarka 2.Lig Batı Kjellerup 14:30 Naestved
Danimarka Danimarka Serisi Grup 3 Lindholm 14:30 Aarhus Fremad
İngiltere Championship Sheffield Wednesday 14:30 Leeds United
Çek Cumhuriyeti 1.Lig U19 Opava U19 14:30 Mlada Boleslav U19
Türkiye Bölgesel Amatör Lig Play Out Leventspor 14:30 Osmaniye İstiklal
Türkiye Bölgesel Amatör Lig Play Out Büyükçekmece Bld. 14:30 Ortaköyspor
Danimarka Kadınlar 1.Lig Küme Düşme Grup A Raklev (K) 14:30 Osterbro (K)
Estonya Esiliiga B K-Jarve JK Jarve 14:30 FC Elva
Avusturya Landesliga Tirol Kundl 14:30 Mötz / Silz
Almanya Bölgesel Lig Kuzey Doğu Meuselwitz 14:30 Viktoria Berlin
Çin Halk Cumhuriyeti Süper Lig Guizhou Renhe 14:35 Chongqing Lifan
İngiltere Premier Lig Southampton 14:45 Tottenham
Çin Halk Cumhuriyeti Süper Lig Shanghai Shenhua 14:45 Hangzhou Greentown
Malezya Süper Lig Singapore LIONSXII 14:45 Sarawak
İsveç Elitettan Lidköping (K) 15:00 QBIK (K)
İsveç Elitettan Älta (K) 15:00 Kungsbacka (K)
İsveç Elitettan Bollstanäs (K) 15:00 Limhamn Bunkeflo (K)
Almanya Oberliga Bremen Werder Bremen III 15:00 Brinkumer SV
Danimarka 2.Lig Doğu GVI 15:00 Holbaek
İsveç Kadınlar Allsvenskan Vittsjö (K) 15:00 Rosengard (K)
İtalya Serie D Grup B Virtus Verona 15:00 Olginatese
Danimarka 2.Lig Batı Middelfart 15:00 Skovbakken
Danimarka 2.Lig Batı Sydvest 15:00 Naesby
Danimarka Danimarka Serisi Grup 3 Brabrand II 15:00 Hobro IK II
Danimarka Danimarka Serisi Grup 3 Lyseng 15:00 VRI
Ukrayna Druha Lig Enerhiya Nova Kakhovka 15:00 Kremin
Tayland Premier Lig Suphanburi 15:00 Sisaket
Letonya 1.Lig FK Ogre 15:00 FK Tukums 2000
Tayland Premier Lig Nakhon Ratchasima 15:00 Army United
Özbekistan PFL Mashal Muborak 15:00 Kokand-1912
Özbekistan PFL Neftchi Fargona 15:00 Sogdiana Jizzax
İsveç 2.Lig Norra Svealand Enskede IK 15:00 Sandvikens IF
Finlandiya Kadınlar Ykkönen Harma (K) 15:00 VJS (K)
Avusturya Landesliga Salzburg Hallein 04 15:00 Zell am See
İsveç 2.Lig Norra Svealand Strömsberg 15:00 Syrianska IF
İsveç 2.Lig Norra Svealand Nacka 15:00 Sollentuna FF
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup B Litomerice 15:00 Krupka
Almanya Bölgesel Lig Bayern Garching 15:00 Schalding-Heining
Almanya Bölgesel Lig Bayern 1860 München II 15:00 Schweinfurt
Almanya Bölgesel Lig Bayern Illertissen 15:00 Wacker Burghausen
Endonezya ISL Persela Lamongan 15:00 Semen Padang
Almanya Bölgesel Lig Bayern Ingolstadt II 15:00 Heimstetten
Almanya Bölgesel Lig Bayern Augsburg II 15:00 Buchbach
Norveç Kadınlar 1.Ligi Fart (K) 15:00 Urædd (K)
Faroe Adaları 2.Lig IF Fuglafjordur II 15:00 Vikingur III
Almanya 3. Lig Wehen Wiesbaden 15:00 Hallescher FC
Almanya 3. Lig Holstein Kiel 15:00 Chemnitzer FC
İsveç 2.Lig Södra Götaland Nosaby IF 15:00 Hassleholms IF
Almanya 3. Lig Rot-Weiss Erfurt 15:00 Arminia Bielefeld
Gürcistan Umaglesi Lig Merani Martvili 15:00 Zestafoni
İsveç 2.Lig Södra Götaland KSF Prespa Birlik 15:00 IFK Malmö FK
Almanya 3. Lig Preussen Münster 15:00 Fortuna Köln
Gürcistan Umaglesi Lig Dinamo Batumi 15:00 Guria Lantschuchti
İsveç 2.Lig Södra Götaland Kvarnby 15:00 Torns
Almanya Bölgesel Lig Batı Sportfreunde Siegen 15:00 Fortuna Düsseldorf II
Almanya 3. Lig Energie Cottbus 15:00 Stuttgarter Kickers
Almanya 3. Lig Hansa Rostock 15:00 Dortmund II
Almanya 3. Lig Jahn Regensburg 15:00 Mainz 05 II
Rusya U21 Premier Ligi Rostov U21 15:00 Dinamo Moscow U21
Almanya Bölgesel Lig Güney Batı Homburg 15:00 Baunatal
Almanya Bölgesel Lig Güney Batı Wormatia Worms 15:00 Zweibrücken
Almanya Bölgesel Lig Güney Batı SpVgg Neckarelz 15:00 Nöttingen
Almanya Bölgesel Lig Güney Batı Pirmasens 15:00 TuS Koblenz
İsveç U19 Ligi Allsvenskan Kuzey AIK U19 15:00 Örebro U19
Almanya Bölgesel Lig Güney Batı Kickers Offenbach 15:00 Saarbrücken
Almanya Bölgesel Lig Güney Batı Freiburg II 15:00 Elversberg
Azerbaycan Premier Lig Khazar Lankaran 15:00 Qabala
Türkiye Bölgesel Amatör Lig Play Out Toroslar Belediyespor 15:00 Anamur Belediyespor
Azerbaycan Premier Lig Sumqayıt 15:00 Simurq
Almanya Oberliga Bayern Süd Landsberg 15:00 Dachau
Kenya Premier Lig SoNy Sugar 15:00 Chemelil
Kenya Premier Lig Tusker 15:00 Leopards SC
Norveç 2.Lig Avdeling 3 Ullensaker / Kisa 15:00 Vidar
Çek Cumhuriyeti 2.Lig Kadınlar CZFL Karlovy Vary (K) 15:00 Rakovnik (K)
Almanya U19 Bundesliga Kuzey / KuzeyDoğu Eintracht Braunschw. U19 15:00 Hertha BSC U19
Makao Premier Lig Makao U23 15:00 Monte Carlo
Macaristan NB I Ferencvaros 15:00 Diosgyor
Danimarka Danimarka Serisi Grup 2 Dollefjelde-Musse 15:00 Marstal / Rise
Danimarka Kadınlar 1.Lig Küme Düşme Grup A Birkerod (K) 15:00 B 1913 (K)
Danimarka Danimarka Serisi Grup 2 LSF 15:00 FA 2000
Almanya Bölgesel Lig Kuzey St. Pauli II 15:00 Lübeck
Almanya Bölgesel Lig Kuzey Eintracht Braunschweig II 15:00 Eintracht Norderstedt
Almanya Bölgesel Lig Batı Kray 15:00 Rot-Weiss Oberhausen
Polonya 3.Lig Pomorsko Zachodniopomorska Drawa 15:00 Gryf Wejherowo
Avusturya Jugendliga U18 Burgenland U18 15:00 Sturm Graz U18
Almanya Bölgesel Lig Batı Wattenscheid 09 15:00 Rot-Weiss Essen
İsveç 2.Lig Vastra Götaland Ytterby IS 15:00 Tenhults IF
Almanya Oberliga Schleswig-Holstein Flensburg 08 15:00 Eichede
İsveç 2.Lig Vastra Götaland Hogaborgs BK 15:00 Dalstorps IF
İsveç 2.Lig Vastra Götaland Akademi HIF 15:00 Torslanda IK
Danimarka Kadınlar 1.Lig Küme Düşme Grup B Naesby (K) 15:00 Vejlby (K)
Almanya Oberliga Nordost-Süd Carl Zeiss Jena II 15:00 Askania Bernburg
Danimarka Kadınlar 1.Lig Küme Düşme Grup B Fortuna Svendborg (K) 15:00 Varde (K)
Almanya Oberliga Niedersachsen Rotenburger SV 15:00 Jeddeloh
İsveç U19 Ligi Allsvenskan Güney Falkenberg U19 15:00 Elfsborg U19
İsveç U19 Ligi Allsvenskan Güney Öster U19 15:00 Trelleborgs U19
Norveç 3.Lig Grup 12 Hammerfest 15:00 Skjervoy
Norveç 3.Lig Grup 12 Bossekop 15:00 Floya
İsveç U19 Ligi Allsvenskan Güney Malmö FF U19 15:00 GAIS U19
İsveç U19 Ligi Allsvenskan Güney Landskrona BoIS U19 15:00 IFK Göteborg U19
Polonya 1.Lig Widzew Lodz 15:00 Chojniczanka Chojnice
Finlandiya U19 Ligi Şampiyonluk Turu Inter Turku U19 15:00 KaaPo U19
Kuzey İrlanda NIFL Reserv Lig Cliftonville Res. 15:00 Coleraine Res.
Bulgaristan Kadınlar Ligi Super Sport (K) 15:00 Akademik Sofia
Almanya Bölgesel Lig Batı Hennef 05 15:00 Uerdingen
İsveç 2.Lig Södra Svealand Assyriska IF 15:00 FC Gute
İsveç 2.Lig Södra Svealand IFK Stockholm 15:00 IFK Aspudden-Tellus
Fransa 2.Lig Orleans Loiret 15:00 Dijon
Almanya Oberliga Hamburg Pinneberg 15:00 Vier- und Marschlande
Türkiye PTT 1. Lig Boluspor 15:00 Adanaspor
Tacikistan Vysshaya Ligi Istiqlol 15:00 Ravshan
Almanya Oberliga Bremen Bremer SV 15:00 Union Bremen
Ukrayna U21 Ligi Dnipro U21 15:00 Illichivets U21
Kazakistan 1.Lig Bayterek 15:00 Vostok
Arnavutluk Süperlig Flamurtari Vlore 15:00 Elbasani
Almanya Bölgesel Lig Batı Verl 15:00 Köln II
İsveç 2.Lig Norraland Selanger 15:00 Söderhamns FF
Avusturya Kadınlar Ligi LUV Graz (K) 15:00 Altenmarkt (K)
İsveç 2.Lig Norraland Gällivare Malmbergets 15:00 Bergnäsets
Almanya Oberliga Bayern Süd Rain / Lech 15:00 DJK Rosenheim
Almanya Oberliga Nordost-Nord Waren 15:00 Luckenwalde
Norveç Kadınlar Toppserien Kolbotn (K) 15:00 Klepp (K)
Litvanya 1.Lig Silute 15:00 Nevezis
Gürcistan Reserve Lig Spartaki Tskhinvali Res. 15:00 Dinamo Tbilisi Res.
Gürcistan Reserve Lig WIT Georgia Res. 15:00 Sioni Res.
Gürcistan Reserve Lig Zugdidi Res. 15:00 Samtredia Res.
Gürcistan Reserve Lig Kolkheti Poti Res. 15:00 Metalurgi Rustavi Res.
Gürcistan Reserve Lig Dila Res. 15:00 Shukura Res.
Letonya Kupa Yarı Final Jelgava 15:00 Liepaja
Gürcistan Reserve Lig Torpedo Kutaisi Res. 15:00 Chikhura Res.
Macaristan U21 Ligi Küme Düşme Turu Debrecen U21 15:00 Kecskemeti U21
Yunanistan Süper Lig Kallonis OFI Ertelendi
Suudi Arabistan Gençler Ligi Al Fateh U20 15:25 Al Ittihad U20
Hollanda Hoofdklasse Zaterdag C ACV 15:30 Urk
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup B Be Quick Dokkum (K) 15:30 OZC (K)
Malavi Süper Lig MAFCO 15:30 Silver Strikers
Malavi Süper Lig Dedza Young Soccer 15:30 Mzuzu
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup B HZVV (K) 15:30 Stiens (K)
Malavi Süper Lig Blue Eagles 15:30 Moyale Barracks
Malavi Süper Lig Azam Tigers 15:30 Mighty Wanderers
İzlanda Kadınlar Lig Kupası C Grup 2 HK / Vikingur (K) 15:30 Sindri (K)
Hollanda Hoofdklasse Zaterdag C Drachtster Boys 15:30 SVZW
İtalya Dante Berretti Grup D Salernitana DB 15:30 Martina Franca DB
İtalya Dante Berretti Grup D Paganese DB 15:30 Vigor Lamezia DB
İtalya Dante Berretti Grup D Melfi DB 15:30 FC Matera DB
İtalya Dante Berretti Grup D Foggia DB 15:30 Nuova Cosenza DB
İtalya Dante Berretti Grup D Catanzaro DB 15:30 Ischia Isolaverde DB
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag D Sparta Enschede 15:30 Horst
İtalya Dante Berretti Grup D Barletta DB 15:30 Reggina DB
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup MKE Ankaragücü 15:30 Nazilli Belediyespor
Hollanda Hoofdklasse Zaterdag B Spijkenisse 15:30 Katwijk
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag C Heerjansdam 15:30 Klundert
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag A LRC 15:30 VVZ 49
Hollanda Hoofdklasse Zaterdag C Excelsior 31 15:30 Harkemase Boys
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup B ONS Sneek (K) 15:30 ASC 62 (K)
Hollanda Hoofdklasse Zaterdag A NSC 15:30 Achilles Veen
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag E PKC 83 15:30 HZVV
Özbekistan PFL Navbahor Namangan 15:30 Dinamo Samarqand
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag A Eemdijk 15:30 Lienden (zat)
Hollanda Hoofdklasse Zaterdag C Flevo Boys 15:30 WVF
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag B Forum Sport 15:30 GHC
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup A Oostkapelle (K) 15:30 VVIJ (K)
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag E Olde Veste 54 15:30 SV Bedum
Hollanda Hoofdklasse Zaterdag A SteDoCo 15:30 RKAV Volendam
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag B Sportlust 46 15:30 Haaglandia (Zat)
İsveç 2.Lig Norra Svealand BKV Norrtalje 15:30 Vasteras IK
Hollanda Hoofdklasse Zaterdag B Kloetinge 15:30 SHO
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag A SVL 15:30 Almkerk
İtalya Lega Pro 1 Grup A Alessandria 15:30 Como
İtalya Lega Pro 1 Grup A Mantova 15:30 Real Vicenza VS
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup B AZSV (K) 15:30 MSC (K)
İsrail Ligat HaAl Küme Düşme Turu Hapoel Petah Tikva 15:30 Hapoel Acre
Hollanda Kadınlar Hoofdklasse Zaterdag Heerenveense Boys (K) 15:30 Klarenbeek (K)
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag B ARC 15:30 Valken 68
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag A JSV 15:30 Zuidvogels
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup A Ter Leede II (K) 15:30 Berkel (K)
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup B Jong PEC Zwolle (K) 15:30 SVZW (K)
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag B Deltasport 15:30 HBOK
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag E Buitenpost 15:30 Omlandia
Hollanda Hoofdklasse Zaterdag A Breukelen 15:30 DOVO Veenendaal
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag A WNC 15:30 Roda 46 (Zat)
Bangladeş Premier Lig Mohammedan Dhaka 15:30 Farashganj
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag B Voorschoten 97 15:30 HVC 10
İtalya Lega Pro 1 Grup A Bassano Virtus 15:30 Renate
Hollanda Kadınlar Hoofdklasse Zaterdag Barendrecht (K) 15:30 Rhoon (K)
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup A Delta Sports (K) 15:30 IJzendijke (K)
Hollanda Hoofdklasse Zaterdag A ODIN 59 15:30 DFS
Almanya Oberliga Schleswig-Holstein Kropp 15:30 Heider SV
Hollanda Hoofdklasse Zaterdag A VV Montfoort 15:30 Huizen
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup B Lycurgus (K) 15:30 Be Quick 28 II (K)
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag C Rijsoord 15:30 VVGZ
Hollanda Kadınlar Hoofdklasse Zaterdag SSS (K) 15:30 Saestum II (K)
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup A Sporting 70 (K) 15:30 SVS (K)
İtalya Lega Pro 1 Grup A Arezzo 15:30 Monza
İsviçre U18 Ligi 2. Aşama St. Gallen / Wil U18 15:30 Thun U18
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup A Reiger Boys II (K) 15:30 SteDoCo (K)
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag D ASC Nieuwland 15:30 SDV Barneveld
Almanya Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Borussia Neunkirchen 15:30 Schott Mainz
Fransa CFA 2 Grup G FA Ile Rousse Monticello 15:30 Aix les Bains
Almanya Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Wirges 15:30 Diefflen
Hollanda Hoofdklasse Zaterdag C Staphorst 15:30 VVOG
Hollanda Hoofdklasse Zaterdag A SDC Putten 15:30 Bennekom
KKTC Süper Lig Mormenekşe GB 15:30 L.Gençler Birliği SK
KKTC Süper Lig Serdarlı GB 15:30 Lefke TSK
KKTC Süper Lig Lapta TBSK 15:30 Doğan Türk Birliği
KKTC Süper Lig Mağusa Türk Gücü 15:30 Cihangir GSK
KKTC Süper Lig Çetinkaya TSK 15:30 Bostancı Bağcıl SK
KKTC Süper Lig Gönyeli SK 15:30 Yenicami AK
KKTC Süper Lig K.Kaymaklı TSK 15:30 Yeni Boğaziçi DSK
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag E CVV Viboa 15:30 LTC
İtalya Lega Pro 1 Grup A Pordenone Calcio 15:30 Novara
Hollanda Kadınlar Hoofdklasse Zaterdag VIOD (K) 15:30 VV Heerenveen (K)
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag E Balk 15:30 VEV 67
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag A Roda Boys 15:30 Benschop
Çek Cumhuriyeti 1.Lig U19 Karvina U19 15:30 Bohemians 1905 U19
İtalya Lega Pro 1 Grup A Lumezzane 15:30 AlbinoLeffe
Fransa CFA 2 Grup C Furiani Agliani 15:30 Le Havre II
Hollanda Hoofdklasse Zaterdag C DVS 33 15:30 AGOVV
Hollanda Topklasse Zaterdag Rijnsburgse Boys 15:30 SV Spakenburg
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup A Jong ADO Den Haag (K) 15:30 Wartburgia II (K)
Danimarka 1.Lig AC Horsens 15:30 Viborg
Lübnan Kupa Yarı Final Shabab Al Sahel 15:30 Al Nejmeh
Türkiye U21 Ligi 1.Lig Alanyaspor U21 15:30 Antalyaspor U21
İtalya Lega Pro 1 Grup A GIANA Erminio 15:30 FeralpiSalo
Hollanda Kadınlar Hoofdklasse Zaterdag RVVH (K) 15:30 CVV Zwervers (K)
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag B Swift 15:30 DSO
Hollanda Hoofdklasse Zaterdag B Smitshoek 15:30 Rijnvogels
İtalya Lega Pro 1 Grup A Sassari Torres 15:30 Venezia
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag C Bolnes 15:30 Alexandria 66
Çek Cumhuriyeti 3.Lig MSFL HFK Olomouc 15:30 Slovacko II
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag C Brielle 15:30 Sliedrecht
İtalya Lega Pro 1 Grup A Pro Patria 15:30 Cremonese
Belçika Kadınlar 2.Lig Club Brugge II (K) 15:30 Zonhoven II (K)
Hollanda Hoofdklasse Zaterdag B FC s-Gravenzande 15:30 Zwaluwen Vlaardingen
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag B Nootdorp 15:30 Zwaluwen 1930 Hoorn
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag D ASV Dronten 15:30 Berkum
İtalya Lega Pro 1 Grup A Pavia 15:30 Südtirol
Hollanda Hoofdklasse Zaterdag C WHC 15:30 VV AZSV
Hollanda Hoofdklasse Zaterdag B RVVH 15:30 Noordwijk
Suudi Arabistan Gençler Ligi Al Shabab U20 15:40 Al Nassr U20
Malezya FAM Lig Grup B Malacca 15:45 Johor Darul Tazim III
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag D DOS 37 15:45 KHC
Malezya Süper Lig PDRM 15:45 Terengganu
Malezya Süper Lig FELDA United 15:45 Pahang
Malezya Süper Lig Kelantan 15:45 Selangor FA
Malezya Süper Lig ATM 15:45 Sime Darby
Suudi Arabistan Gençler Ligi Al Raed U20 15:50 Al Ittifaq U20
İtalya Dante Berretti Grup C Pontedera DB 16:00 Aversa Normanna DB
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup D Marseille U19 16:00 Olympique Lyon U19
Danimarka 2.Lig Doğu Frem 16:00 B 1908
Danimarka 2.Lig Doğu Sollerod-Vedbaek 16:00 Herlev IF
Ukrayna Persha Lig Dynamo Kiev II 16:00 FK Ternopil
Danimarka 2.Lig Doğu B 93 16:00 Svebolle
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag C Nieuw Lekkerland 16:00 Pelikaan
İtalya Dante Berretti Grup B San Marino DB 16:00 Venezia DB
İtalya Dante Berretti Grup B Bassano Virtus DB 16:00 Santarcangelo DB
İtalya Dante Berretti Grup B Real Vicenza DB 16:00 SPAL DB
İtalya Dante Berretti Grup B Forlì DB 16:00 Mantova DB
Belçika Kadınlar 1.Lig Kontich (K) 16:00 Massenhoven (K)
İtalya Dante Berretti Grup B Südtirol DB 16:00 Inter U19
İtalya Dante Berretti Grup B Arezzo U19 16:00 Gubbio DB
İsveç Superettan Östersunds FK 16:00 IFK Varnamo
İtalya Dante Berretti Grup B Reggiana DB 16:00 Ancona 1905 DB
İsveç Superettan Degerfors 16:00 Angelholm
Danimarka 2.Lig Batı Marienlyst 16:00 Odder
Danimarka 2.Lig Batı Varde 16:00 Kolding B
Norveç 3.Lig Grup 11 Melbo IL 16:00 Tverlandet
Norveç 3.Lig Grup 11 Junkeren 16:00 Grand Bodo
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag E Oranje Nassau 16:00 DZOH
Norveç 3.Lig Grup 11 Fauske / Sprint 16:00 Mo IL
İtalya Dante Berretti Grup A GIANA Erminio DB 16:00 Savona DB
Fransa CFA Grup B Aubervilliers 16:00 Moulins
İtalya Dante Berretti Grup A Monza DB 16:00 Novara DB
Ukrayna Druha Lig Makiyivvuhillya 16:00 Skala Stryi
İtalya Dante Berretti Grup A Torino DB 16:00 FeralpiSalo DB
Hollanda Hoofdklasse Zaterdag B Xerxes DZB 16:00 ASWH
Galler Feeder Ligleri Welsh Ligi 1 Haverfordwest County 16:00 Ton Pentre
İtalya Dante Berretti Grup A Pro Piacenza DB 16:00 Cremonese U19
İtalya Dante Berretti Grup A Varese DB 16:00 Como DB
Almanya Oberliga Hessen Rot-Weiss Hadamar 16:00 Viktoria Griesheim
Letonya 1.Lig Rigas Futbola Skola 16:00 Saldus
İtalya Dante Berretti Grup A AlbinoLeffe DB 16:00 Alessandria DB
Letonya 1.Lig 1625 Liepaja 16:00 Preilu BJSS
Belçika Kadınlar 1.Lig Eendracht Aalst (K) 16:00 Zonhoven (K)
Letonya 1.Lig Olaine 16:00 Jekabpils
Tayland Premier Lig BEC Tero Sasana 16:00 TOT
Letonya 1.Lig JDFS Alberts 16:00 Caramba/Dinamo R?ga
Romanya 1.Lig Botosani 16:00 CSMS Iaşi
İsveç 1.Lig Güney Lunds BK 16:00 Östers
Özbekistan PFL Buxoro 16:00 OTMK Olmaliq
İsveç 1.Lig Güney Oskarshamns AIK 16:00 IS Halmia
Özbekistan PFL Qizilqum Zarafshon 16:00 Andijan
Türkiye Spor Toto Süper Lig Çaykur Rizespor 16:00 Kasımpaşa
Güney Afrika 1.Lig Black Leopards FC 16:00 Santos Cape Town
Moldova B Ligi Merkez CSF Cricova 16:00 Codru Calaraşi
Moldova B Ligi Merkez Sinteza Cauşeni 16:00 ŞSSRF
Polonya 3.Lig Lubelsko Podkarpacka Lublinianka Wieniawa 16:00 Resovia Rzeszow
Moldova B Ligi Merkez Codru Calaraşi II 16:00 Anina-ŞS
Finlandiya Kadınlar Ykkönen ONS (K) 16:00 IK Myran (K)
Hollanda Hoofdklasse Zaterdag A VVA 71 16:00 Jodan Boys
Moldova B Ligi Merkez Olan Olaneşti 16:00 Politeh Chişinau
Finlandiya Kadınlar Ykkönen Keski-Uusimaa (K) 16:00 TuWe (K)
Slovenya 3. SNL Merkez Zagorje 16:00 Komenda
Moldova B Ligi Merkez Ungheni 16:00 Ialoveni
İsveç 2.Lig Norra Svealand Gamla Upsala SK 16:00 Arameiska / Syrianska
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Güney Guernsey 16:00 Worthing
İsveç 2.Lig Norra Svealand Valsta Syrianska 16:00 Skiljebo SK
Avusturya Landesliga Steiermark Kapfenberger SV II 16:00 Gleinstatten
Almanya Oberliga Hessen Lohfelden 16:00 Schwalmstadt
Polonya 3.Lig Kujawsko Pomorsko Wielkopolska Unia Swarzedz 16:00 Ostrovia Ostrow
Almanya Oberliga Bayern Nord Ansbach 09 16:00 Neudrossenfeld
Galler Feeder Ligleri Welsh Ligi 1 Briton Ferry 16:00 Taffs Well
Polonya 3.Lig Kujawsko Pomorsko Wielkopolska Wda Swiecie 16:00 Nielba Wagrowiec
Norveç Kadınlar 1.Ligi Lyn (K) 16:00 Kongsvinger (K)
Rusya Premier Lig Torpedo Moscow 16:00 CSKA Moscow
İsrail Ligat HaAl Küme Düşme Turu Hapoel Raanana 16:00 Hapoel Tel Aviv
Moldova Ulusal Lig Academia UTM 16:00 Olimpia Balti
İsveç 2.Lig Södra Götaland IFK Berga 16:00 Asarums IF FK
İsveç 2.Lig Södra Götaland IFK Hassleholm 16:00 FK Karlskrona
Finlandiya Kakkonen Lohko Ita Myllypuro 16:00 Futura
Finlandiya Kakkonen Lohko Ita Kultsu 16:00 Klubi-04
Almanya Oberliga Nordost-Süd RB Leipzig II 16:00 Lokomotive Leipzig
İsviçre 1. Lig Classic Grup 2 Black Stars 16:00 Solothurn
Fransa CFA Grup B Drancy 16:00 Saint-Etienne II
Hollanda Hoofdklasse Zaterdag B Quick Boys 16:00 Ter Leede
Belçika Kadınlar 1.Lig SG-Tertre-Hautrage (K) 16:00 Evas Tienen (K)
Bulgaristan V AFG Kuzey-Doğu Dunav 2010 16:00 Dve Mogili
Finlandiya Kakkonen Lohko Pohjoinen GBK 16:00 AC Kajaani
Almanya Oberliga Bremen OSC Bremerhaven 16:00 Türkspor Bremen
Finlandiya Kakkonen Lohko Pohjoinen OPS 16:00 TP-47
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup A Paris SG U19 16:00 Amiens SC U19
Finlandiya Kakkonen Lohko Pohjoinen JBK 16:00 Kiisto Vaasa
Avusturya Jugendliga U18 St. Pölten U18 16:00 Salzburg U18
Slovakya U19 Ligi Spartak Trnava U19 16:00 Nitra U19
Azerbaycan Premier Lig Inter Baku 16:00 AZAL PFK
İtalya Serie B Perugia 16:00 Livorno
İtalya Serie B Vicenza 16:00 Varese
Almanya Oberliga Bayern Nord Frohnlach 16:00 Ammerthal
Fas Botola Pro Hassania Agadir 16:00 KAC Kenitra
Norveç 3.Lig Grup 6 Vard II 16:00 Randaberg
Moldova Lig A Sfintul Gheorghe 16:00 Victoria Bardar
Almanya Oberliga Schleswig-Holstein Eutin 08 16:00 Dornbreite Lübeck
Norveç 3.Lig Grup 6 Stord Sunnhordland 16:00 Akra
Norveç 3.Lig Grup 6 Riska 16:00 Os Turn Fotball
Danimarka Danimarka Serisi Grup 2 Skanderborg 16:00 Ringsted
Danimarka Danimarka Serisi Grup 2 Sonderborg 16:00 Naesby II
Beyaz Rusya Premier Lig Granit Mikashevichi 16:00 Dinamo Brest
İtalya Ulusal Primavera Şampiyonası Grup A Bologna U19 16:00 Modena Prim.
Danimarka U19 Ligi AaB U19 16:00 Odense U19
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag D Vroomshoopse Boys 16:00 Nunspeet
Rusya 2.Lig Doğu Grubu Sibir Novosibirsk II 16:00 Dinamo Barnaul
İsveç 2.Lig Norra Götaland IFK Uddevalla 16:00 Lidköpings FK
İsveç 2.Lig Norra Götaland IK Gauthiod 16:00 Rynninge IK
Almanya Oberliga Bayern Süd Pullach 16:00 Wolfratshausen
Almanya Oberliga Bremen Blumenthaler SV 16:00 VfL Bremen
İsveç 2.Lig Norra Götaland Skövde AIK 16:00 Stenungsund
Ermenistan Premier Lig Shirak 16:00 Ararat Yerevan
Almanya Bölgesel Lig Kuzey Schwarz-Weiss Rehden 16:00 Goslarer SC
Belçika Kadınlar 2.Lig Wolfsdonk Sport (K) 16:00 Famkes Merkem (K)
İtalya Serie B Pro Vercelli 16:00 US Latina
Hollanda Kadınlar Topklasse Reiger Boys (K) 16:00 Fortuna Wormerveer (K)
Hollanda Kadınlar Topklasse DTS Ede (K) 16:00 Jong Twente (K)
Ermenistan Premier Lig Banants 16:00 Ulisses
Polonya 3.Lig Pomorsko Zachodniopomorska Lechia Gdansk II 16:00 Pogon Szczecin II
İsveç 2.Lig Vastra Götaland Larje Angereds IF 16:00 Höganas BK
İsveç 2.Lig Vastra Götaland Tvaaker 16:00 Vinbergs
Avusturya Landesliga Salzburg Strasswalchen 16:00 Kuchl
İsveç 2.Lig Vastra Götaland Jonsereds IF 16:00 Assyriska BK
Polonya 3.Lig Pomorsko Zachodniopomorska Cartusia Kartuzy 16:00 Arka Gdynia II
Galler Feeder Ligleri Welsh Ligi 1 Caerau (Ely) 16:00 Aberdare Town
İtalya Kadınlar Serie A Tavagnacco (K) 16:00 Verona (K)
Zambiya Süper Lig National Assembly 16:00 Konkola Blades
İtalya Kadınlar Serie A Como 2000 (K) 16:00 Orobica (K)
Zambiya Süper Lig Power Dynamos 16:00 Mufulira Wanderers
Kuzey İrlanda Premiership Küme Düşme Grubu Ballymena United 16:00 Dungannon Swifts
İtalya Kadınlar Serie A Firenze (K) 16:00 Brescia (K)
Zambiya Süper Lig Zanaco 16:00 NAPSA Stars
İtalya Kadınlar Serie A Res Roma (K) 16:00 Cuneo (K)
Zambiya Süper Lig ZESCO United 16:00 Red Arrows
İtalya Kadınlar Serie A Zaccaria (K) 16:00 Bari (K)
Zambiya Süper Lig Nkwazi 16:00 Nchanga Rangers
Almanya Oberliga Hamburg Curslack-Neuengamme 16:00 Rugenbergen
Hollanda Kadınlar Topklasse Buitenveldert (K) 16:00 Wartburgia (K)
Belçika Kadınlar 2.Lig WB Sinaai Girls (K) 16:00 Egem Pittem (K)
İtalya Kadınlar Serie A Pordenone (K) 16:00 Riviera di Romagna (K)
Zambiya Süper Lig Forest Rangers 16:00 Nakambala Leopards
İtalya Kadınlar Serie A Mozzanica (K) 16:00 Torres Calcio (K)
Zambiya Süper Lig Green Eagles 16:00 Nkana
Almanya Oberliga Bayern Süd Sonthofen 16:00 Schwabmünchen
Fransa CFA Grup A Paris SG II 16:00 Lille II
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag A DTS Ede 16:00 De Meern (Zat)
İsveç U19 Ligi Allsvenskan Güney Mjallby U19 16:00 Halmstad U19
Danimarka U19 Ligi Vejle U19 16:00 Lyngby U19
Irak 1.Lig Grup A Al Zawraa 16:00 Erbil
Irak 1.Lig Grup A Al Karkh 16:00 Al Quwa Al Jawiya
İtalya Serie B Avellino 16:00 Virtus Entella
Polonya 3.Lig Dolnoslasko Lubuska Gac Olawa 16:00 Rokita Brzeg Dolny
Fransa CFA 2 Grup G Ajaccio II 16:00 ES Pennoise
Belçika Kadınlar 2.Lig Rapide Wezemaal (K) 16:00 Moldavo (K)
Irak 1.Lig Grup B Al Talaba 16:00 Naft Maysan
Finlandiya U19 Ligi Şampiyonluk Turu HJK U19 16:00 Haka-j/YJ U19
Almanya Oberliga Hessen Bayern Alzenau 16:00 Ederbergland
Güney Afrika 1.Lig Golden Arrows 16:00 Sivutsa Stars
Norveç 3.Lig Grup 5 Hei 16:00 Lyngdal
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 3 Taboao Da Serra 16:00 ECUS
Ukrayna Persha Lig Poltava 16:00 Helios
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag D FC Zutphen 16:00 DETO
Hollanda Kadınlar Topklasse RKHVV (K) 16:00 RCL (K)
Zimbabwe Premier Lig Wha Wha 16:00 Platinum
İtalya Serie B Frosinone 16:00 Carpi
Zimbabwe Premier Lig Flame Lilly 16:00 Triangle United
Hollanda Kadınlar Topklasse Saestum (K) 16:00 Fortuna Sittard (K)
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag C Oranje Wit 16:00 Heinenoord
Zimbabwe Premier Lig Chicken Inn 16:00 How Mine
Ukrayna Persha Lig Hirnyk-Sport 16:00 Desna
Zimbabwe Premier Lig Harare City 16:00 Dynamos
Danimarka 1.Lig Lyngby 16:00 FC Fredericia
İtalya Serie B Modena 16:00 Crotone
Danimarka Danimarka Serisi Grup 1 SC Egedal 16:00 Skjold Birkerod
Avusturya Landesliga Karnten ASKÖ Gmünd 16:00 Maria Saal
Almanya Oberliga Bayern Nord Jahn Forchheim 16:00 Viktoria Aschaffenburg
Danimarka 1.Lig Bronshoj BK 16:00 Vendsyssel FF
İsveç 2.Lig Södra Svealand Vimmerby 16:00 FK Linköping City
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag D DOS Kampen 16:00 Go Ahead
Danimarka Danimarka Serisi Grup 1 B 1903 16:00 NB Bornholm
Moldova B Ligi Kuzey Flacara Faleşti 16:00 Iskra-Stal
Belçika Kadınlar 2.Lig Eendracht Louwel (K) 16:00 Gent II (K)
Moldova B Ligi Kuzey Intersport Sanatauca 16:00 Kolos Copceac
Moldova B Ligi Kuzey Cotiujanii Mari 16:00 Teleneşti
Moldova B Ligi Kuzey Dava Soroca 16:00 Rişcani
Moldova B Ligi Kuzey Floreşti 16:00 Drochia
Moldova B Ligi Kuzey Singerei 16:00 Glodeni
İtalya Serie B Spezia 16:00 Trapani
Finlandiya Kakkonen Lohko Lansi P-Iirot 16:00 Kraft
Rusya FNL Volga Nyzhnyi 16:00 Khimik Dzerzhinsk
Hollanda Kadınlar Topklasse Ter Leede (K) 16:00 Oranje Nassau (K)
Galler Feeder Ligleri Welsh Ligi 1 Goytre 16:00 Pontardawe Town FC
Norveç 3.Lig Grup 8 Kristiansund FK 16:00 Florø II
Güney Afrika 1.Lig FC Cape Town 16:00 Cape Town All Stars
Avusturya Kadınlar Ligi Neulengbach (K) 16:00 St. Pölten-Spratzern (K)
Faroe Adaları 1.Lig B71 Sandoy 16:00 B68 Toftir
İtalya Serie D Grup A Lavagnese 16:00 ASD Borgomanero
Rusya FNL Shinnik 16:00 Tosno
Belçika Kadınlar 1.Lig Heist (K) 16:00 Anderlecht II (K)
Finlandiya Kakkonen Lohko Etela PKKU 16:00 I-Kissat
Finlandiya Kakkonen Lohko Etela TPV Tampere 16:00 FCV
İrlanda FAI Kupası 1.Tur College Corinthians 16:00 Crumlin United
İsveç 1.Lig Kuzey Dalkurd 16:00 Akropolis IF
İsveç 1.Lig Kuzey Carlstad United BK 16:00 Södertalje FK
Polonya 2.Lig Wisla Pulawy 16:00 Gornik Walbrzych
İtalya Serie B Virtus Lanciano 16:00 Pescara
Almanya Oberliga Bayern Süd Vilzing 16:00 1860 Rosenheim
Galler Feeder Ligleri Welsh Ligi 1 Monmouth Town 16:00 Afan Lido
Finlandiya Kadınlar Naisten Ligi Nice Futis (K) 16:00 Honka (K)
İsveç 2.Lig Norraland Ange IF 16:00 IFK Harnösand
Güney Afrika 1.Lig African Warriors 16:00 Thanda Royal Zulu
Finlandiya Kadınlar Naisten Ligi Pallokissat (K) 16:00 Vasa IFK (K)
Finlandiya Kadınlar Naisten Ligi TPS (K) 16:00 Ilves (K)
İsveç 2.Lig Norraland Hudiksvalls FF 16:00 Skelleftea
Norveç Kadınlar Toppserien Medkila (K) 16:00 Amazon Grimstad (K)
İsveç 2.Lig Norraland Solleftea GIF FF 16:00 Tegs SK
Galler Feeder Ligleri Welsh Ligi 1 Porth 16:00 Garden Village
Litvanya 1.Lig Lokomotyvas Radviliskis 16:00 Lietava Jonava
Norveç Kadınlar Toppserien Lilleström (K) 16:00 Sandviken (K)
Bulgaristan V AFG Kuzey-Doğu Chernomorets Byala 16:00 Belitsa
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup C Stade Rennes U19 16:00 Vannes U19
Yeni Kaledonya Süper Lig Bélep 16:00 Ne Drehu
Yeni Kaledonya Süper Lig Auteuil 16:00 Lössi
Yeni Kaledonya Süper Lig Hienghene Sport 16:00 Mont-Dore
İtalya Dante Berretti Grup C Lucchese DB 16:00 Torres DB
Almanya Oberliga Hessen Rot-Weiss Darmstadt 16:00 Oberrad
İtalya Dante Berretti Grup C Pisa DB 16:00 Teramo DB
İtalya Dante Berretti Grup C Grosseto DB 16:00 Pescara DB
Belçika Kadınlar 1.Lig White Star Woluwe (K) 16:00 Standard Liège II (K)
İtalya Serie B Brescia 16:00 Cittadella
İtalya Dante Berretti Grup C Prato DB 16:00 Benevento U19
Suudi Arabistan Gençler Ligi Al Wahda U20 16:10 Al Quadisiya U20
Suudi Arabistan Gençler Ligi Al Ahli U20 16:10 Al Hilal U20
Uruguay 2.Lig Central Espanol 16:15 Progreso
Finlandiya Kadınlar Ykkönen MPS (K) 16:15 JyPK (K)
Danimarka U19 Ligi Midtjylland U19 16:15 Nordsjaelland U19
Danimarka U17 Ligi Silkeborg U17 16:15 Brondby U17
Danimarka U17 Ligi AGF U17 16:15 Esbjerg U17
Litvanya A Ligi Trakai 16:30 Atlantas Klaipeda
Belçika Kadınlar 1.Lig Zulte-Waregem (K) 16:30 OH Leuven II (K)
Almanya Oberliga Baden-Württemberg Kickers Pforzheim 16:30 Hollenbach
Almanya Oberliga Baden-Württemberg Pfullendorf 16:30 Ravensburg
Almanya Oberliga Schleswig-Holstein Preetzer TSV 16:30 NTSV Strand
Avusturya Bölgesel Lig Doğu Admira Wacker II 16:30 Ritzing
Hindistan I-Lig Pune FC 16:30 Mohun Bagan AC
Norveç Kadınlar 1.Ligi Byasen (K) 16:30 Sarpsborg 08 (K)
Estonya Premium Lig Nomme JK Kalju 16:30 Tallinna Infonet
Polonya Ekstraklasa Pogon Szczecin 16:30 Gornik Zabrze
Norveç Eliteserien Odds BK 16:30 Mjondalen
Almanya Oberliga Baden-Württemberg VfR Mannheim 16:30 Villingen
Beyaz Rusya Premier Lig Shakhtyor Soligorsk 16:30 Dinamo Minsk
Almanya Bundesliga Borussia Dortmund 16:30 Eintracht Frankfurt
Almanya Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Röchling Völklingen 16:30 Hauenstein
Almanya Bundesliga Hannover 96 16:30 Hoffenheim
Almanya Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Idar-Oberstein 16:30 Arminia Ludwigshafen
Almanya Bundesliga Stuttgart 16:30 Freiburg
Almanya Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Burgbrohl 16:30 Pfeddersheim
Almanya Bundesliga Hamburg 16:30 Augsburg
Almanya Bundesliga Köln 16:30 Bayer Leverkusen
Almanya Oberliga Baden-Württemberg Aalen II 16:30 Karlsruher SC II
Hırvatistan 1.Lig Kadınlar Katarina Zrinski (K) 16:30 Agram (K)
Hırvatistan 1.Lig Kadınlar Osijek (K) 16:30 Pregrada (K)
Hırvatistan 1.Lig Kadınlar Rijeka Jackpot (K) 16:30 Split (K)
Hırvatistan 1.Lig Kadınlar Ombla (K) 16:30 Trnava (K)
Avusturya Landesliga Niederösterreich St. Peter 16:30 Leobendorf
Finlandiya U19 Ligi Şampiyonluk Turu Honka U19 16:30 TPS U19
İskoçya Doğu İskoçya Tynecastle 16:30 Easthouses Lily
Avusturya Landesliga Wien Simmeringer SC 16:30 Elektra
Danimarka Danimarka Serisi Grup 1 Fredensborg BI 16:30 KFUM Roskilde
Almanya Oberliga Baden-Württemberg Freiburger 16:30 Bahlinger SC
Almanya Oberliga Baden-Württemberg Freiberg 16:30 Balingen
Bosna-Hersek 1.Lig RS Drina HE Visegrad 16:30 Krupa Na Vrbasu
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup B Amneville U19 16:30 Reims U19
Bosna-Hersek 1.Lig RS Napredak Donji Sepak 16:30 Sutjeska Foca
İrlanda FAI Kupası 1.Tur Cobh Wanderers 16:30 Clonmel Celtic
Bosna-Hersek 1.Lig RS Leotar Trebinje 16:30 Kozara Gradiska
Bosna-Hersek 1.Lig RS Sloboda Mrkonjic Grad 16:30 Proleter Teslic
Bosna-Hersek 1.Lig RS Sloboda Novi Grad 16:30 Mladost Gacko
Bosna-Hersek 1.Lig RS Vlasenica 16:30 Rudar Prijedor
Bosna-Hersek 1.Lig RS Podrinje Janja 16:30 Tekstilac Derventa
Avusturya Landesliga Karnten Blau Weiss Sachsenburg 16:30 Annabichl / Austria II
Almanya Oberliga Baden-Württemberg Reutlingen 16:30 Kehler FV
İtalya Dante Berretti Grup C Ascoli DB 16:30 Pistoiese DB
Umman Profesyonel Lig Al Oruba 16:45 Al Khaboora
Kıbrıs Rum Kesimi 1.Lig Şampiyonluk Grubu Anorthosis 17:00 APOEL Nicosia
İspanya Primera Lig Espanyol 17:00 Barcelona
İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Kuzey Clitheroe 17:00 Warrington Town
Norveç 3.Lig Grup 4 Vestfossen 17:00 Assiden IF
Kıbrıs Rum Kesimi 1.Lig Şampiyonluk Grubu Apollon Limassol 17:00 Ermis Aradippou
Avusturya Landesliga Vorarlberg Austria Lustenau II 17:00 Andelsbuch
Norveç 3.Lig Grup 4 Lommedalen 17:00 Modum
İsviçre 1. Lig Classic Grup 3 Mendrisio-Stabio 17:00 Balzers
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Merkez North Greenford United 17:00 Potters Bar Town
İspanya 2.Lig Lugo 17:00 Alcorcon
İngiltere Non League Premier Kuzey Stamford 17:00 Witton Albion
Romanya 3.Lig 5.Grup Iernut 17:00 Gloria Bistrita II
İngiltere Non League Premier Kuzey Buxton 17:00 Barwell
Sırbistan Sırp Ligi Belgrade Buducnost Dobanovci 17:00 Teleoptik
Bulgaristan V AFG Güney-Doğu Levski Karlovo 17:00 Evrokolezh Plovdiv
Sırbistan Sırp Ligi Belgrade Srem Jakova 17:00 Zemun
Romanya 3.Lig 3.Grup FCM Targovişte 17:00 Inter Clinceni
İngiltere Non League Premier Isthmian Tonbridge Angels 17:00 Dulwich Hamlet
Arjantin Prim C Metro Juventud Unida 17:00 Argentino Quilmes
Avusturya Landesliga Wien Post SV Wien 17:00 Donau
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Kuzey Soham Town Rangers 17:00 AFC Sudbury
Sırbistan Sırp Ligi Belgrade BASK Beograd 17:00 Sopot
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Merkez Beaconsfield SYCOB 17:00 Uxbridge
Sırbistan Sırp Ligi Belgrade IMT Novi Beograd 17:00 Zarkovo
İsveç Kadınlar Allsvenskan AIK (K) 17:00 Mallbacken (K)
İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Güney Norton United 17:00 Sutton Coldfield Town
Arjantin Prim C Metro JJ Urquiza 17:00 San Martin Burzaco
İngiltere Non League Premier Güney Dorchester Town 17:00 Slough Town
İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Kuzey Brighouse Town 17:00 Northwich Victoria
İngiltere Premier Lig Stoke City 17:00 Sunderland
İsveç Superettan Varbergs BoIS FC 17:00 Syrianska FC
Avusturya Bölgesel Lig Orta Gurten 17:00 Lafnitz
İsveç Superettan IK Sirius FK 17:00 Brommapojkarna
İzlanda Kadınlar Lig Kupası C Grup 3 Höttur (K) 17:00 Hamrarnir (K)
Avusturya Landesliga Vorarlberg Admira Dornbirn 17:00 Lauterach
İspanya 2.Lig B Grup 2 Real Madrid II 17:00 Sestao River
Slovakya 3.Lig Merkez LAFC Lucenec 17:00 Teplicka Nad Vahom
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Kuzey Brightlingsea Regent 17:00 Thurrock
İngiltere Championship Birmingham 17:00 Charlton Athletic
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Kuzey Tilbury 17:00 Barkingside
İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Güney Kidsgrove Athletic 17:00 Chasetown
İngiltere Championship Cardiff City 17:00 Blackpool
İngiltere Championship Fulham 17:00 Middlesbrough
Sırbistan Sırp Ligi Doğu Sindelic Nis 17:00 Timocanin
Almanya Oberliga Bayern Nord Amberg 17:00 Memmelsdorf
İngiltere Championship Huddersfield Town 17:00 Blackburn Rovers
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Merkez Chalfont St Peter 17:00 Kettering Town
İsveç Allsvenskan Hammarby 17:00 Atvidaberg
İngiltere Championship Ipswich Town 17:00 Nottingham Forest
Sırbistan Sırp Ligi Doğu Sloga Despotovac 17:00 Ozren Sokobanja
İngiltere Non League Premier Güney Hungerford Town 17:00 Paulton Rovers
İngiltere Championship Millwall 17:00 Derby County
Sırbistan Sırp Ligi Doğu Tabane Trgovacki 17:00 Bor
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup E Hranice 17:00 Jiskra Rymarov
İsviçre 1. Lig Classic Grup 2 Zug 94 17:00 Young Boys II
Bulgaristan V AFG Güney-Doğu Tundzha Yambol 17:00 Nesebar
İngiltere Championship Reading 17:00 Brentford
İngiltere Championship Rotherham United 17:00 Norwich City
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup E Novy Jicin 17:00 Kozlovice
Macaristan NB I Nyiregyhaza Spartacus 17:00 MTK Budapest
İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Kuzey Harrogate Railway 17:00 Lancaster City
Sırbistan Sırp Ligi Doğu Hajduk Veljko 17:00 Radnicki Pirot
Norveç 2.Lig Avdeling 2 Nybergsund 17:00 Notodden
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup E Lokomotiva Petrovice 17:00 Vitkovice
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Güney & Batı Shortwood United 17:00 Bishops Cleeve
İngiltere Championship Wigan Athletic 17:00 Wolverhampton
Ukrayna Druha Lig Arsenal Bila Tserkva 17:00 Real Pharm
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup E Dolni Benesov 17:00 Havirov
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup E Mohelnice 17:00 Brumov
Ukrayna Druha Lig Cherkaskyi Dnipro 17:00 Obolon-Brovar
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 5 Aarau II 17:00 Kilchberg-Rüschlikon
Norveç 3.Lig Grup 7 Vadmyra 17:00 Bjarg
İsviçre 1. Lig Classic Grup 3 Dietikon 17:00 Baden
Norveç 3.Lig Grup 7 Tertnes 17:00 Lysekloster
İsveç 1.Lig Güney Örgryte 17:00 IK Oddevold
Avusturya Landesliga Salzburg Anif / Salzburg II 17:00 Union Henndorf
Bulgaristan V AFG Güney-Doğu Zagorets 17:00 Maritsa Plovdiv
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup D Bystrice Nad Pernstejnem 17:00 Napajedla
Almanya Oberliga Bayern Nord Alemannia Haibach 17:00 Eltersdorf
İskoçya Championship Hibernian 17:00 Alloa Athletic
Polonya 3.Lig Lubelsko Podkarpacka Podlasie Biala Podlaska 17:00 Hetman Zolkiewka
İskoçya Championship Queen of South 17:00 Dumbarton
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup D Hodonin-Sardice 17:00 Vrchovina
Avusturya Landesliga Wien Austria XIII 17:00 Admira Landhaus
İskoçya Championship Rangers 17:00 Falkirk
Polonya 3.Lig Lubelsko Podkarpacka Stal Rzeszow 17:00 Motor Lublin
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 5 Höngg 17:00 Binningen
İskoçya Championship Cowdenbeath 17:00 Hearts
İngiltere Non League Premier Güney Arlesey Town 17:00 Redditch United
İskoçya Championship Raith Rovers 17:00 Livingston
İngiltere Non League Premier Isthmian VCD Athletic 17:00 Billericay Town
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Kuzey Redbridge 17:00 Cheshunt
Polonya 3.Lig Lubelsko Podkarpacka Karpaty Krosno 17:00 Tomasovia Tomaszow
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup D Uhersky Brod 17:00 Viktoria Otrokovice
Polonya 3.Lig Lubelsko Podkarpacka Jaroslaw 17:00 Avia Swidnik
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Güney & Batı Wimborne Town 17:00 Didcot Town
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Güney Folkestone Invicta 17:00 Burgess Hill Town
Avusturya Bölgesel Lig Batı Dornbirn 1913 17:00 Neumarkt
Romanya 3.Lig 1.Grup Sporting Lieşti 17:00 Papauti
Polonya 3.Lig Kujawsko Pomorsko Wielkopolska Warta Poznan 17:00 Polonia Sroda
Romanya 3.Lig 1.Grup Zagon 17:00 Bucovina Radauti
Polonya 3.Lig Kujawsko Pomorsko Wielkopolska Chelminianka Chelmno 17:00 Victoria Wrzesnia
Slovenya 1. SNL Olimpija Ljubljana 17:00 Koper
İsviçre 1. Lig Classic Grup 2 Bern 17:00 Cham
Polonya 3.Lig Kujawsko Pomorsko Wielkopolska Pogon Mogilno 17:00 Wloclavia Wloclawek
Romanya 3.Lig 1.Grup Sepsi 17:00 Kosarom Paşcani
İngiltere Non League Premier Isthmian Kingstonian 17:00 Grays Athletic
Romanya 3.Lig 1.Grup Ştiinta Miroslava 17:00 Csikszereda
Avusturya Bölgesel Lig Batı Pinzgau Saalfelden 17:00 Rheindorf Altach II
Sırbistan Süperlig Radnicki 1923 Kragujevac 17:00 Cukaricki Stankom
Avusturya Bölgesel Lig Batı Hard 17:00 Wattens
Polonya 3.Lig Kujawsko Pomorsko Wielkopolska Sparta Brodnica 17:00 Start Warlubie
Danimarka Kadınlar Elit Ligi Küme Düşme/Yükselme Play Off Vorup (K) 17:00 Vejle (K)
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Kuzey Romford 17:00 Ware
İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Güney Brigg Town 17:00 Carlton Town
İskoçya Premiership Şampiyonluk Grubu Dundee FC 17:00 St. Johnstone
Polonya 3.Lig Kujawsko Pomorsko Wielkopolska Centra Ostrow 17:00 Unia Solec Kujawski
İskoçya Premiership Şampiyonluk Grubu Inverness C.T. 17:00 Aberdeen
Rusya FNL Volgar Astrakhan 17:00 SKA-Energiya
İsviçre 1. Lig Classic Grup 2 Schötz 17:00 Wangen
İngiltere Non League Premier Kuzey Ashton United 17:00 Rushall Olympic
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Merkez Aylesbury FC 17:00 Hanwell Town
Bulgaristan A PFG Küme Düşme Grubu Marek Dupnitza 17:00 Levski Sofia
Fransa CFA 2 Grup B Chateauroux II 17:00 Tours II
Faroe Adaları 2.Lig TB Tvoroyri II 17:00 KI Klaksvik III
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Kuzey Heybridge Swifts 17:00 Brentwood Town
Norveç 3.Lig Grup 3 IF Ready 17:00 Nordstrand
İngiltere Premier Lig Queens Park Rangers 17:00 West Ham United
Moldova Ulusal Lig Zimbru 17:00 Dinamo-Auto
İngiltere Non League Premier Güney Poole Town 17:00 Corby Town
İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Kuzey Darlington 1883 17:00 New Mills
Norveç 3.Lig Grup 3 Oslo City 17:00 Skårer BK
Kuzey İrlanda Şampiyona 1 Loughgall FC 17:00 Donegal Celtic
Norveç 3.Lig Grup 3 Oldenborg 17:00 Roa
Faroe Adaları 2.Lig Royn 17:00 B68 Toftir II
Kuzey İrlanda Şampiyona 1 Lisburn Distillery 17:00 Bangor FC
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 1 Perly-Certoux 17:00 Servette II
Norveç 3.Lig Grup 3 Valdres 17:00 Jevnaker
Kuzey İrlanda Şampiyona 1 Larne FC 17:00 PSNI
İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Kuzey Spennymoor Town 17:00 Burscough
Norveç 3.Lig Grup 3 SF Grei 17:00 Korsvoll
Kuzey İrlanda Şampiyona 1 Dergview FC 17:00 Harland & Wolff Welders
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Merkez Bedford Town 17:00 Northwood
İngiltere 1.Lig Bradford 17:00 Barnsley
Kuzey İrlanda Şampiyona 1 Carrick Rangers 17:00 Dundela
İngiltere Non League Premier Güney Biggleswade Town 17:00 Weymouth
İngiltere 1.Lig Chesterfield 17:00 Bristol City
Kuzey İrlanda Şampiyona 1 Armagh City 17:00 Knockbreda
İngiltere Non League Premier Güney Histon 17:00 Truro City
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Güney & Batı Tiverton Town 17:00 AFC Totton
İngiltere 1.Lig Coventry 17:00 Crewe Alexandra
Kuzey İrlanda Şampiyona 1 Ards FC 17:00 Ballyclare Comrades
İskoçya Premiership Küme Düşme Grubu Ross County 17:00 Partick Thistle
İngiltere 1.Lig Fleetwood Town 17:00 Colchester
Romanya 3.Lig 3.Grup Podari 17:00 Astra 2
İskoçya Premiership Küme Düşme Grubu St. Mirren 17:00 Kilmarnock
İngiltere 1.Lig Leyton Orient 17:00 Sheffield United
İngiltere 1.Lig Notts County 17:00 Doncaster Rovers
Romanya 3.Lig 2.Grup Juventus Bucureşti 17:00 Viitorul Axintele
İngiltere 1.Lig Peterborough United 17:00 Crawley
Arnavutluk 1.Lig Grup A Besa Kavaje 17:00 Kastrioti Kruje
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Güney Ramsgate 17:00 Corinthian-Casuals
İngiltere 1.Lig Preston 17:00 Swindon Town
Arnavutluk 1.Lig Grup A KS Kamza 17:00 Ada Velipoje
Avusturya Bundesliga Salzburg 17:00 Ried
İngiltere 1.Lig Rochdale 17:00 Milton Keynes Dons
Arnavutluk 1.Lig Grup A Iliria Fushe Kruje 17:00 Terbuni Puke
Norveç 3.Lig Grup 2 Grue 17:00 Funnefoss / Vormsund
İngiltere 1.Lig Scunthorpe United 17:00 Gillingham
Arnavutluk 1.Lig Grup A Burreli 17:00 Beselidhja Lezhe
Norveç 3.Lig Grup 2 Asker 17:00 Lokomotiv Oslo
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Güney Chipstead 17:00 Hythe Town
İngiltere 1.Lig Walsall 17:00 Oldham Athletic
Arnavutluk 1.Lig Grup A Mamurrasi 17:00 Veleçiku Koplik
İskoçya İskoç Futbol Ligi Lowland Ligi Dalbeattie Star 17:00 East Kilbride
İngiltere 1.Lig Yeovil 17:00 Port Vale
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 3 Wohlen II 17:00 Olten
Bulgaristan V AFG Güney-Doğu Svilengrad 17:00 Sliven
İngiltere Non League Premier Isthmian Bury Town 17:00 Lewes
İngiltere Non League Premier Kuzey Halesowen Town 17:00 Grantham Town
Birleşik Arap Emirlikleri 1. Lig A Grubu Masafi 17:00 Ras Al Khaimah
Birleşik Arap Emirlikleri 1. Lig A Grubu Al Taawon 17:00 Al Khaleej
Birleşik Arap Emirlikleri 1. Lig A Grubu Al Shaab Sharjah 17:00 Hatta Dubai
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Güney & Batı Bridgwater Town 17:00 Evesham United
Birleşik Arap Emirlikleri 1. Lig A Grubu Al Thaid 17:00 Al Urooba
İskoçya İskoç Futbol Ligi Şampiyona Final Edinburgh City 17:00 Brora Rangers
İngiltere Non League Premier Isthmian Canvey Island 17:00 Wingate & Finchley
İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Kuzey Salford City 17:00 Ossett Town
Birleşik Arap Emirlikleri 1. Lig A Grubu Dibba Al Hisn 17:00 Dubai
Azerbaycan Premier Lig Qarabağ Ağdam 17:00 Neftçi Baku PFK
İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Güney Mickleover Sports 17:00 Sheffield FC
Malta 1.Lig Gzira United 17:00 Mqabba FC
Norveç 2.Lig Avdeling 3 Odda 17:00 Fyllingsdalen
Avusturya Landesliga Karnten Bleiburg 17:00 Völkermarkt
Norveç 2.Lig Avdeling 3 Egersunds 17:00 Floya
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Güney Walton & Hersham 17:00 Hastings United
İngiltere Non League Premier Kuzey Skelmersdale United 17:00 Stourbridge
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Kuzey Waltham Abbey 17:00 Maldon & Tiptree
İsviçre 1. Lig Promotion Köniz 17:00 Rapperswil-Jona
Polonya 3.Lig Opolsko Slaska Polonia Bytom 17:00 Czaniec
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Güney & Batı Clevedon Town 17:00 North Leigh
İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Güney Leek Town 17:00 Lincoln United
Norveç 3.Lig Grup 6 Kopervik 17:00 Staal Jorpeland
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Güney & Batı Fleet Town 17:00 Mangotsfield United
Çek Cumhuriyeti 2.Lig Kadınlar CZFL Pribram (K) 17:00 Caslav (K)
Romanya 3.Lig 2.Grup Otelul Galati II 17:00 Viitorul Domneşti
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 5 Red Star Zürich 17:00 Allschwil
İngiltere Non League Premier Güney Chesham United 17:00 Banbury United
Slovakya 3.Lig Batı Velke Meder 17:00 Lednicke Rovne
İskoçya İskoç Futbol Ligi Lowland Ligi BSC Glasgow 17:00 Selkirk
Slovakya 3.Lig Batı Borcice 17:00 Slovan Nemsova
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Merkez Rugby Town 17:00 Royston Town
İngiltere 2.Lig Burton Albion 17:00 Northampton Town
İngiltere 2.Lig Bury 17:00 AFC Wimbledon
İngiltere 2.Lig Cheltenham Town 17:00 Shrewsbury
Rusya Kadınlar Supreme Ligi Ryazan (K) 17:00 Zvezda Perm (K)
İngiltere 2.Lig Dagenham & Redbridge 17:00 Accrington Stanley
Arnavutluk 1.Lig Grup B Tomori Berat 17:00 Lushnja
İngiltere 2.Lig Hartlepool United 17:00 Exeter City
Arnavutluk 1.Lig Grup B Butrinti Sarande 17:00 Naftetari Kuçove
İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Güney Coalville Town 17:00 Rainworth Miners
İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Kuzey Padiham 17:00 Prescot Cables
Beyaz Rusya Premier Lig FC Minsk 17:00 Slutsk
İngiltere 2.Lig Mansfield Town 17:00 Portsmouth
Arnavutluk 1.Lig Grup B Sopoti Librazhd 17:00 Bylis Ballsh
İngiltere 2.Lig Oxford United 17:00 Cambridge United
Arnavutluk 1.Lig Grup B Pogradeci 17:00 Luftetari Gjirokaster
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Kuzey Harlow Town 17:00 Thamesmead Town
Bulgaristan V AFG Güney-Doğu Pomorie 17:00 Spartak Plovdiv
İngiltere 2.Lig Plymouth Argyle 17:00 Tranmere
Arnavutluk 1.Lig Grup B Dinamo Tirana 17:00 Shkumbini Peqin
İngiltere 2.Lig Southend United 17:00 Luton Town
İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Kuzey Droylsden 17:00 Radcliffe Borough
İngiltere 2.Lig Stevenage 17:00 Carlisle United
Belçika Kadınlar 1.Lig Tongeren (K) 17:00 Lierse II (K)
İngiltere 2.Lig Wycombe Wanderers 17:00 Morecambe
İngiltere 2.Lig York City 17:00 Newport County
İsveç 2.Lig Norra Götaland Vanersborgs IF 17:00 Nordvarmland FF
İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Kuzey Kendal Town 17:00 Scarborough Athletic
İngiltere Non League Premier Isthmian Metropolitan Police 17:00 AFC Hornchurch
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Güney Tooting & Mitcham United 17:00 Horsham
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 5 Seefeld 17:00 Dornach
İngiltere Non League Premier Güney Chippenham Town 17:00 Bideford
İngiltere Premier Lig Burnley 17:00 Leicester City
Slovakya 3.Lig Merkez Fomat Martin 17:00 Cadca
Kuzey İrlanda Premiership Şampiyonluk Grubu Portadown FC 17:00 Linfield FC
Kuzey İrlanda Premiership Şampiyonluk Grubu Glentoran FC 17:00 Cliftonville
Kuzey İrlanda Premiership Şampiyonluk Grubu Crusaders FC 17:00 Glenavon FC
Arjantin Prim D Metro Leandro Niceforo Alem 17:00 CA Lugano
İngiltere Non League Premier Isthmian Maidstone United 17:00 East Thurrock United
Slovakya 3.Lig Batı Nove Zamky 17:00 Vrbove
Polonya 3.Lig Pomorsko Zachodniopomorska Chwaszczyno 17:00 Przodkowo
İspanya 2.Lig B Grup 3 Atletico Baleares 17:00 Espanyol II
Polonya 3.Lig Pomorsko Zachodniopomorska Gwardia Koszalin 17:00 Astra Ustronie Morskie
Norveç 3.Lig Grup 9 KIL Hemne 17:00 Moelven
Almanya Oberliga Bayern Nord Aubstadt 17:00 Jahn Regensburg II
Norveç 3.Lig Grup 9 Alvdal 17:00 Tynset
Norveç 3.Lig Grup 9 Faaberg 17:00 Buvik
Polonya 3.Lig Podlasko Warminsko Mazurska Znicz Biala Piska 17:00 Olimpia Olsztynek
İskoçya 2.Lig Elgin City 17:00 Annan Athletic
Polonya 3.Lig Podlasko Warminsko Mazurska Warmia Grajewo 17:00 Puszcza Hajnowka
Kuzey İrlanda Premiership Küme Düşme Grubu Coleraine FC 17:00 Institute FC
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Güney & Batı Yate Town 17:00 Bashley
İskoçya 2.Lig Albion Rovers 17:00 Arbroath
İngiltere Conference N / S Kuzey Worcester City 17:00 Colwyn Bay
İskoçya 2.Lig Montrose 17:00 Clyde
İngiltere Conference N / S Kuzey Tamworth 17:00 Hyde
Polonya 3.Lig Podlasko Warminsko Mazurska Korsze 17:00 Wasilkow
Kuzey İrlanda Premiership Küme Düşme Grubu Ballinamallard United 17:00 Warrenpoint Town
İskoçya 2.Lig Berwick Rangers 17:00 East Fife
İngiltere Conference N / S Kuzey Stockport County 17:00 Harrogate Town
İskoçya 2.Lig Queens Park 17:00 East Stirlingshire
Sırbistan Süperlig Mladost Lucani 17:00 Donji Srem
İngiltere Conference N / S Kuzey Stalybridge Celtic 17:00 Gainsborough Trinity
İngiltere Conference N / S Kuzey Oxford City 17:00 Guiseley
Meksika U20 Ligi Clausura Monterrey U20 17:00 Morelia U20
Sırbistan Süperlig Jagodina 17:00 Vozdovac
İngiltere Conference N / S Kuzey North Ferriby United 17:00 Bradford Park Avenue
İngiltere Conference N / S Kuzey Lowestoft Town 17:00 Barrow
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Kuzey Burnham Ramblers 17:00 Wroxham
Avusturya Kadınlar 2. Ligi Doğu/Güney Leoben (K) 17:00 Sturm Graz / Stattegg II (K)
Sırbistan Süperlig Spartak Subotica 17:00 Novi Pazar
İngiltere Conference N / S Kuzey Chorley 17:00 Solihull Moors
İsviçre 1. Lig Promotion YF Juventus 17:00 St. Gallen II
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Güney Whitstable Town 17:00 East Grinstead Town
Sırbistan Süperlig Radnicki Nis 17:00 Napredak Krusevac
Norveç 3.Lig Grup 10 Afjord 17:00 NTNUI
İngiltere Conference N / S Kuzey Brackley Town 17:00 Hednesford Town
Norveç 3.Lig Grup 10 Steinkjer 17:00 Kolstad
İngiltere Conference N / S Kuzey Boston United 17:00 Leamington
Almanya Oberliga Bayern Nord Erlenbach 17:00 Grossbardorf
Norveç 3.Lig Grup 10 Namsos 17:00 Sverresborg
İngiltere Conference N / S Kuzey Fylde 17:00 Gloucester City
Norveç 3.Lig Grup 10 Verdal 17:00 Neset
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Güney & Batı Merthyr Town 17:00 Stratford Town
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Kuzey Dereham Town 17:00 Cray Wanderers
İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Güney Loughborough Dynamo 17:00 Goole
Makedonya 2.Lig Rinija Gostivar 17:00 Makedonija GjP
İngiltere Non League Premier Kuzey Frickley Athletic 17:00 Curzon Ashton
Makedonya 2.Lig Mladost CD 17:00 FK Kozuv Gevgelija
İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Güney Tividale 17:00 Market Drayton Town
Makedonya 2.Lig Shkupi 17:00 Napredok
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Merkez Egham Town 17:00 Bedworth United
Makedonya 2.Lig Gorno Lisice 17:00 Drita Bogovinje
İngiltere Non League Premier Isthmian Peacehaven & Telscombe 17:00 Hampton & Richmond
Makedonya 2.Lig Vrapciste 17:00 FK Skopje
Polonya 3.Lig Dolnoslasko Lubuska Bielawianka Bielawa 17:00 Zielona Gora
Almanya Oberliga Westfalen Arminia Bielefeld II 17:00 Westfalia Herne
Tunus 1.Lig Hammam-Lif 17:00 AS Marsa
Polonya 3.Lig Dolnoslasko Lubuska MKS Olawa 17:00 Polonia Sparta Swidnica
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Kuzey Chatham Town 17:00 Needham Market
Bulgaristan B PFG Bansko 17:00 Rakovski 2011
İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Güney Stafford Rangers 17:00 Gresley
Polonya 3.Lig Dolnoslasko Lubuska Piast Zmigrod 17:00 Dab Przybyszow
Avusturya Landesliga Burgenland Jennersdorf 17:00 Forchtenstein
Bulgaristan B PFG Spartak Varna 17:00 Lokomotiv Mezdra
Polonya 3.Lig Dolnoslasko Lubuska Stilon Gorzow 17:00 Slask Wroclaw II
Slovakya 2.Lig Küme Düşme Turu Batı Nove Mesto nad Vahom 17:00 Dubnica
Romanya 3.Lig 3.Grup CN Dinicu Golescu 17:00 Ştefaneşti
İskoçya Doğu İskoçya Stirling University II 17:00 Coldstream
Norveç 2.Lig Avdeling 4 Kongsvinger 17:00 Rodde
Ukrayna Persha Lig Zirka 17:00 Stal Dniprodzerzhynsk
İngiltere Non League Premier Isthmian Leatherhead 17:00 Harrow Borough
İngiltere Non League Premier Isthmian Enfield Town 17:00 Witham Town
İngiltere Non League Premier Kuzey Nantwich Town 17:00 Ilkeston
Norveç 2.Lig Avdeling 4 Nardo 17:00 Elverum
İngiltere Non League Premier Kuzey Workington 17:00 United of Manchester
İngiltere Premier Lig West Bromwich 17:00 Liverpool
Norveç 3.Lig Grup 5 Pors Grenland 17:00 Vigor
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Güney South Park 17:00 Redhill
Romanya 3.Lig 5.Grup FCM Baia Mare 17:00 Unirea Dej
İngiltere Non League Premier Kuzey Blyth Spartans 17:00 Marine
İskoçya Doğu İskoçya Lothian Hutchison 17:00 Civil Service Strollers
İngiltere Premier Lig Crystal Palace 17:00 Hull City
Romanya 3.Lig 5.Grup Unirea Jucu 17:00 CSM Sighet
İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Kuzey Bamber Bridge 17:00 Farsley AFC
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Merkez Godalming Town 17:00 Daventry Town
Romanya 3.Lig 4.Grup Minerul Motru 17:00 Minerul Mehedinti
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Merkez AFC Hayes 17:00 Leighton Town
Almanya Oberliga Bayern Süd Hankofen-Hailing 17:00 Eichstatt
İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Güney Stocksbridge Park 17:00 Newcastle Town
Slovakya 3.Lig Merkez Pohronie II 17:00 Namestovo
Fransa CFA Grup C Hyeres 17:00 Villefranche
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Güney & Batı Swindon Supermarine 17:00 Cinderford Town
Kuzey İrlanda Şampiyona 2 Limavady United 17:00 Portstewart
İsviçre 1. Lig Classic Grup 3 Grasshopper II 17:00 Thalwil
Kuzey İrlanda Şampiyona 2 Tobermore United 17:00 Ballymoney United
Sırbistan 1.Lig Radnik Surdulica 17:00 Javor Ivanjica
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 6 Mels 17:00 Widnau
Sırbistan 1.Lig Bezanija 17:00 Moravac Mrstane
İngiltere Conference N / S Güney Weston-super-Mare 17:00 Basingstoke Town
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Güney Whyteleafe 17:00 Herne Bay
Ukrayna Persha Lig Stal Alchevsk 17:00 Oleksandria
Sırbistan 1.Lig Sloga Petrovac na Mlavi 17:00 Sloboda Uzice
Romanya 3.Lig 4.Grup Hunedoara 17:00 Pandurii Targu Jiu II
Sırbistan 1.Lig Jedinstvo Putevi 17:00 Metalac GM
Kuzey İrlanda Şampiyona 2 Annagh United 17:00 Lurgan Celtic
İngiltere Conference N / S Güney Sutton United 17:00 Maidenhead United
Sırbistan 1.Lig Proleter Novi Sad 17:00 Kolubara Lazarevac
Kuzey İrlanda Şampiyona 2 Sport Leisure Swifts 17:00 Wakehurst
İngiltere Conference N / S Güney Staines Town 17:00 Bath City
Sırbistan 1.Lig Sindelic Belgrade 17:00 Indija
Kuzey İrlanda Şampiyona 2 Dollingstown 17:00 Glebe Rangers
İngiltere Conference N / S Güney Hemel Hempstead Town 17:00 Eastbourne Borough
Sırbistan 1.Lig Macva Sabac 17:00 Backa Palanka
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 6 FC Chur 97 17:00 Freienbach
Kuzey İrlanda Şampiyona 2 Coagh United 17:00 Newington Youth
İngiltere Conference N / S Güney Hayes & Yeading 17:00 St. Albans City
Sırbistan 1.Lig BSK Borca 17:00 Sloga Kraljevo
Kuzey İrlanda Şampiyona 2 Banbridge Town 17:00 Annagh United
İngiltere Conference N / S Güney Havant & Waterlooville 17:00 Whitehawk
İsveç 2.Lig Södra Svealand Konyaspor KIF 17:00 Eskilstuna City FK
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Merkez Marlow 17:00 St Ives Town
Kuzey İrlanda Şampiyona 2 Wakehurst 17:00 Ballymoney United
İngiltere Conference N / S Güney Gosport Borough 17:00 Bromley
Romanya 3.Lig 2.Grup Delta Dobrogea 17:00 Modelu
Kuzey İrlanda Şampiyona 2 Portstewart 17:00 Chimney Corner
İngiltere Conference N / S Güney Farnborough 17:00 Concord Rangers
İngiltere Non League Premier Güney Hitchin Town 17:00 Hereford United
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Güney Faversham Town 17:00 Walton Casuals
Ukrayna Persha Lig Mykolaiv 17:00 Sumy
Kuzey İrlanda Şampiyona 2 Newington Youth 17:00 Coagh United
İngiltere Conference N / S Güney Ebbsfleet United 17:00 Bishops Stortford
Avusturya Landesliga Salzburg Puch 17:00 Berndorf
Fransa CFA Grup C Lyon II 17:00 Beziers
Sırbistan Sırp Ligi Batı Semendrija 1924 17:00 Sloga Pozega
Kuzey İrlanda Şampiyona 2 Limavady United 17:00 Sport Leisure Swifts
İngiltere Conference N / S Güney Chelmsford City 17:00 Boreham Wood
Kuzey İrlanda Şampiyona 2 Glebe Rangers 17:00 Moyola Park
Ukrayna Premier Lig Vorskla Poltava 17:00 Volyn Lutsk
Avusturya Landesliga Vorarlberg Alberschwende 17:00 Bregenz
İngiltere Premier Lig Newcastle United 17:00 Swansea City
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Kuzey Aveley 17:00 Great Wakering Rovers
Faroe Adaları 1.Lig KI Klaksvik II 17:00 B36 Torshavn II
Faroe Adaları 1.Lig NSI Runavik II 17:00 Skala
İngiltere Non League Premier Isthmian Hendon 17:00 Leiston
İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Kuzey Ossett Albion 17:00 Mossley
Norveç 3.Lig Grup 8 Skarbovik IF Aalesund 17:00 Volda
Romanya 3.Lig 4.Grup Ineu 17:00 Filiaşi
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Güney & Batı Larkhall Athletic 17:00 Sholing
Faroe Adaları 1.Lig AB Argir II 17:00 Vikingur Gota II
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 3 Thun II 17:00 Porrentruy
İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Güney Romulus 17:00 Spalding United
Çek Cumhuriyeti 3.Lig MSFL Trebic 17:00 Unicov
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Merkez Aylesbury United 17:00 Barton Rovers
İsviçre 1. Lig Promotion Breitenrain 17:00 Locarno
İskoçya 1.Lig Peterhead 17:00 Airdrieonians
Çek Cumhuriyeti 3.Lig MSFL Breclav 17:00 FASTAV Zlin II
Avusturya Landesliga Salzburg Salzburger AK 1914 17:00 Bergheim
İskoçya 1.Lig Stenhousemuir 17:00 Brechin City
Çek Cumhuriyeti 3.Lig MSFL Prostejov 17:00 Zabreh
Sırbistan Sırp Ligi Batı Rudar Kostolac 17:00 Zvizd
İskoçya 1.Lig Dunfermline Athletic 17:00 Forfar Athletic
İngiltere Non League Premier Kuzey Ramsbottom United 17:00 Matlock Town
Sırbistan Sırp Ligi Batı Sumadija Arandelovac 17:00 Sumadija 1903 Kragujevac
Çek Cumhuriyeti 3.Lig MSFL Vyskov 17:00 Spartak Hulin
Sırbistan Sırp Ligi Batı Buducnost Krusik 17:00 Karadjordje Topola
İskoçya 1.Lig Ayr United 17:00 Stirling Albion
Polonya 2.Lig Kluczbork 17:00 Stal Stalowa Wola
Sırbistan Sırp Ligi Batı Loznica 17:00 Josanica
Norveç 3.Lig Grup 1 Nesodden 17:00 Ostsiden IL Sellebakk
Polonya 2.Lig Puszcza Niepolomice 17:00 Nadwislan Gora
İngiltere Non League Premier Güney Dunstable Town 17:00 Cambridge City
Sırbistan Sırp Ligi Batı Jedinstvo Ub 17:00 Polet Ljubic
Norveç 3.Lig Grup 1 Oppsal 17:00 As IL
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 3 Dürrenast 17:00 Langenthal
Finlandiya Kadınlar Naisten Ligi Aland United (K) 17:00 PK-35 (K)
İngiltere Non League Premier Güney Frome Town 17:00 St. Neots Town
Slovakya 2.Lig Yükselme Turu Lokomotiva Zvolen 17:00 Zilina II
Norveç 3.Lig Grup 1 Krakeroy IL 17:00 Fredrikstad II
Slovakya 2.Lig Yükselme Turu Skalica 17:00 Partizan Bardejov
Ürdün Pro Lig That Ras 17:00 Al Hussein
Norveç 3.Lig Grup 1 Drobak / Frogn 17:00 Trosvik
Polonya 2.Lig Brzesko 17:00 Limanovia
Polonya 3.Lig Malopolsko Swietokrzyska MKS Korona Kielce II 17:00 Czarni Polaniec
İsveç 2.Lig Norraland Bodens BK 17:00 Anundsjö IF
Slovakya 2.Lig Yükselme Turu Slovan Duslo Sala 17:00 Liptovsky Mikulas
Bulgaristan V AFG Güney-Doğu FK Stara Zagora 17:00 Gigant Saedinenie
İngiltere Non League Premier Kuzey Belper Town 17:00 Trafford
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Güney Three Bridges 17:00 Carshalton Athletic
Lüksemburg National Lig Fola Esch 17:00 Etzella Ettelbrück
Meksika U17 Ligi Clausura Cruz Azul U17 17:00 Chiapas U17
İngiltere Non League Premier Isthmian Bognor Regis Town 17:00 Margate
Avusturya Landesliga Salzburg SV Grödig II 17:00 Union Hallein
Romanya 3.Lig 2.Grup Metalosport Galati 17:00 Vointa Snagov
Bulgaristan V AFG Güney-Doğu Minyor Radnevo 17:00 Dimitrovgrad 1947
Fransa Ulusal Lig Red Star FC 93 17:00 Chambly
Sırbistan Sırp Ligi Vojvodina Vrsac 17:00 Radnicki Sombor
Sırbistan Sırp Ligi Vojvodina Cement 17:00 Sloga Temerin
İngiltere Non League Premier Güney Cirencester Town 17:00 Burnham
İngiltere Non League Premier Kuzey Kings Lynn Town 17:00 Whitby Town
Sırbistan Sırp Ligi Vojvodina PIK Prigrevica 17:00 Dolina Padina
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Güney Merstham 17:00 Sittingbourne
Sırbistan Sırp Ligi Vojvodina Banat Zrenjanin 17:00 Dinamo Pancevo
Sırbistan Sırp Ligi Vojvodina Radnicki Nova Pazova 17:00 Radnicki Sr. Mitrovica
Sırbistan Sırp Ligi Vojvodina Backa 1901 17:00 Dunav Stari Banovci
Sırbistan Sırp Ligi Vojvodina Tekstilac Odzaci 17:00 Senta
İtalya Dante Berretti Grup C Carrarese DB 17:00 Lupa Roma DB
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Güney & Batı Taunton Town 17:00 Wantage Town
Norveç 3.Lig Grup 4 Birkebeineren 17:00 Skarphedin
Sırbistan Sırp Ligi Vojvodina Radnicki Sid 17:00 Celarevo
Kıbrıs Rum Kesimi 1.Lig Şampiyonluk Grubu Omonia Nicosia 17:00 AEK Larnaca
Norveç 3.Lig Grup 4 Strømsgodset III 17:00 Tonsberg
Paraguay Intermedia Lig Sportivo Trinidense 17:15 Deportivo Caaguazu
Yunanistan Süper Lig Levadiakos 17:15 Atromitos
Uruguay 2.Lig Canadian 17:30 Dep.Maldonado
Avusturya Landesliga Oberösterreich Grün Weiss Micheldorf 17:30 Bad Ischl
Botsvana Premier Lig Satmos 17:30 Extension Gunners
Slovenya 3. SNL Kuzey NK Mons Claudius Rogatec 17:30 Fuzinar
Slovenya 3. SNL Kuzey Lenart 17:30 SD Radlje ob Dravi
Slovenya 3. SNL Kuzey Sentjur 17:30 NS Drava
Slovenya 3. SNL Kuzey Bistrica 17:30 Smarje Pri Jelsah
Gambiya GFA Ligi GAMTEL 17:30 Bombada
Hırvatistan 3. HNL Jug Omis 17:30 Croatia Zmijavci
İsviçre 1. Lig Classic Grup 1 Martigny Sports 17:30 Lausanne Sport II
Sırbistan Sırp Ligi Doğu Kopaonik 17:30 Radnicki Svilajnac
Hırvatistan 3. HNL Jug Zagora 17:30 GOSK Dubrovnik
Slovakya 3.Lig Bratislava Bahon 17:30 Tomasov
Hırvatistan 3. HNL Jug Zmaj Blato 17:30 Primorac Stobrec
Avusturya Bölgesel Lig Batı Kitzbühel 17:30 Eugendorf
Çek Cumhuriyeti 2.Lig Kadınlar MSLZ Hodonin (K) 17:30 FK Olomouc (K)
Avusturya Landesliga Tirol Zirl 17:30 Kirchbichl
Hırvatistan 3. HNL Jug Kamen Ivanbegovina 17:30 Hrvace
Avusturya Landesliga Oberösterreich Sierning 17:30 Marchtrenk
Bosna-Hersek 1.Lig FBiH Mladost Doboj Kakanj 17:30 Radnicki Lukavac
Faroe Adaları 2.Lig Giza Hoyvik 17:30 HB Torshavn II
Bosna-Hersek 1.Lig FBiH Jedinstvo Bihac 17:30 Igman Konjic
Bosna-Hersek 1.Lig FBiH Bratstvo Gracanica 17:30 Gorazde
Bosna-Hersek 1.Lig FBiH Orasje 17:30 Branitelj
Bosna-Hersek 1.Lig FBiH Buducnost Banovici 17:30 Gradina Srebrenik
Bosna-Hersek 1.Lig FBiH Capljina 17:30 Podgrmec
Bosna-Hersek 1.Lig FBiH GOSK Gabela 17:30 Rudar Kakanj
Bosna-Hersek 1.Lig FBiH Turbina Jablanica 17:30 Metalleghe-BSI Jajce
Avusturya Landesliga Oberösterreich Bad Goisern 17:30 St. Martin
Slovakya 3.Lig Bratislava Svaty Jur 17:30 Vinicne
Hırvatistan 3. HNL Jug Hajduk Split II 17:30 Mosor
Hırvatistan 3. HNL Istok Medimurje Cakovec 17:30 Mladost Zdralovi
Hırvatistan 3. HNL Istok Belisce 17:30 Slavija Pleternica
Hırvatistan 3. HNL Istok Vukovar 17:30 Dakovo-Croatia
Hırvatistan 3. HNL Istok Slavonija Pozega 17:30 Oriolok Oriovac
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig GüneyBatı Issel (K) 17:30 Schott Mainz (K)
Hırvatistan 3. HNL Istok Podravina Ludbreg 17:30 NK Koprivnica
Polonya 3.Lig Opolsko Slaska Skalnik Gracze 17:30 Malapanew Ozimek
Hırvatistan 3. HNL Istok Bjelovar 17:30 Bijelo Brdo
Polonya 3.Lig Opolsko Slaska Szombierki Bytom 17:30 Gornik Wesola
Polonya 3.Lig Opolsko Slaska SKRA Czestochowa 17:30 Swornica Czarnowasy
Polonya 3.Lig Opolsko Slaska Pawlowice Slaskie 17:30 Piast Gliwice II
Polonya 3.Lig Opolsko Slaska Ruch Zdzieszowice 17:30 Ruch Chorzow II
Polonya 3.Lig Opolsko Slaska Stal Bielsko-Biala 17:30 Podbeskidzie II
Hırvatistan 3. HNL Jug Solin 17:30 Jadran LP
Slovakya Süper Lig Kosice 17:30 Slovan Bratislava
İsviçre 1. Lig Promotion Brühl 17:30 Old Boys
Avusturya Landesliga Oberösterreich Union Edelweiss 17:30 Bad Schallerbach
Avusturya Landesliga Niederösterreich Gaflenz 17:30 Retz
Hırvatistan 3. HNL Jug Neretva Metkovic 17:30 Val Kastel Stari
Bosna-Hersek Premier Lig Sloboda Tuzla 17:30 Vitez
Bosna-Hersek Premier Lig Zvijezda Gradacac 17:30 Zeljeznicar
Karadağ 1.Lig Buducnost Podgorica 17:30 Sutjeska Niksic
Karadağ 1.Lig Rudar Pljevlja 17:30 Grbalj Radanovici
Karadağ 1.Lig Mladost Podgorica 17:30 Lovcen Cetinje
Karadağ 1.Lig Mogren Budva 17:30 Petrovac
Karadağ 1.Lig Zeta Golubovci 17:30 Mornar Bar
Bosna-Hersek Premier Lig Drina Zvornik 17:30 Celik Zenica
Slovenya 3. SNL Doğu Ljutomer 17:30 Odranci
Karadağ 1.Lig Berane 17:30 Bokelj Kotor
Hırvatistan 2. HNL Imotski 17:30 Radnik Sesvete
Hırvatistan 2. HNL HNK Cibalia 17:30 Dugopolje
Slovenya 3. SNL Doğu Crensovci 17:30 Bakovci
Botsvana Premier Lig BR Highlanders 17:30 ECCO City Greens
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 6 Kreuzlingen 17:30 Wil II
Botsvana Premier Lig Orapa United 17:30 Township Rollers
Hırvatistan 3. HNL Jug Junak 17:30 Sibenik
Botsvana Premier Lig Sankoyo Bush Bucks 17:30 Nico United
Çek Cumhuriyeti 3.Lig MSFL Hlucin 17:30 Slavia Orlova-Lutyne
Botsvana Premier Lig Notwane 17:30 BMC
Avusturya Landesliga Niederösterreich Spratzern 17:30 Bad Vöslau
Cebelitarık Rock Kupası Yarı Final Lincoln Red Imps 17:30 St Josephs
Hırvatistan 3. HNL Jug Zmaj Makarska 17:30 Neretvanac Opuzen
İsrail Ligat HaAl Küme Düşme Turu Ashdod 17:45 Hapoel Haifa
Slovenya 3. SNL Batı Adria 18:00 Ajdovscina Skou
Slovenya 3. SNL Batı Ilirska Bistrica 18:00 MNK Izola
Slovenya 3. SNL Batı Cerknica 18:00 Bilje
Slovenya 3. SNL Batı Tabor Sezana 18:00 Brda
Macaristan NB III Közep Vac 18:00 Bajai
İspanya 2.Lig B Grup 1 Real Valladolid II 18:00 Marino De Luanco
Bulgaristan V AFG Kuzey-Doğu Kaliakra Kavarna 18:00 Provadia
Fas Botola Pro Raja Casablanca 18:00 Kawkab Marrakech
Macaristan NB III Nyugati Nagyatadi FC 18:00 Györi ETO II
Fransa CFA 2 Grup C Gonfreville 18:00 Quevilly II
Avusturya Bölgesel Lig Orta FC Pasching 18:00 Blau-Weiss Linz
Fransa CFA 2 Grup G Toulon 18:00 Uzes Pont du Gard
Polonya 3.Lig Lodzko Mazowiwcka Pogo? Grod. Mazowiecki 18:00 Pelikan Lowicz
Polonya 3.Lig Lodzko Mazowiwcka Ursus Warszawa 18:00 MKS Polonia Warszawa
Avusturya Landesliga Wien ASV 13 18:00 Gersthofer SV
Polonya 3.Lig Lodzko Mazowiwcka Wielun 18:00 Radomiak Radom
Macaristan NB III Keleti Tiszaujvaros 18:00 Gyöngyös
Macaristan NB III Közep Oroshaza 18:00 Monori SE
Slovenya 3. SNL Merkez Radomlje II 18:00 Rudar Trbovlje
Slovenya 3. SNL Merkez Ivancna Gorica 18:00 Bled Hirter
Macaristan NB III Nyugati Ujbuda TC 18:00 Balatonfüredi
Polonya 3.Lig Lubelsko Podkarpacka Wisloka Debica 18:00 Wolczanka W. Pelkinska
Slovenya 3. SNL Merkez Sobec Lesce 18:00 Kocevje
Slovenya 3. SNL Merkez Jezero Medvode 18:00 Britof
Slovenya 3. SNL Merkez Sava Kranj 18:00 Ilirija
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Slovacko 18:00 Slovan Liberec
İsviçre 1. Lig Classic Grup 1 Azzurri 90 18:00 Stade Lausanne-Ouchy
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Bohemians 1905 18:00 Teplice
Macaristan NB III Keleti Salgotarjani BTC 18:00 Veresegyhaz VSK
Danimarka Süperlig FC Nordsjaelland 18:00 Silkeborg IF
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Jablonec 18:00 Slavia Prag
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Pribram 18:00 Dukla Prag
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Ceske Budejovice 18:00 Hradec Kralove
Svaziland MTN Premier Lig Manzini Sea Birds 18:00 Moneni Pirates
Fransa CFA 2 Grup E Schiltigheim 18:00 Colmar II
Svaziland MTN Premier Lig Phindrix 18:00 Manzini Sundowns
Avusturya Bölgesel Lig Batı Seekirchen 1945 18:00 Austria Salzburg
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup B Banik Sous 18:00 Kladno
Çek Cumhuriyeti 3.Lig CFL Kraluv Dvur 18:00 Jiskra Domazlice
Svaziland MTN Premier Lig Royal Leopards 18:00 Manzini Wanderers
Avusturya Bölgesel Lig Batı Kufstein 18:00 Wacker Innsbruck II
Macaristan NB III Nyugati Rakosmenti KSK 18:00 Diosdi TC
Slovenya 1. SNL Gorica 18:00 Krka
Svaziland MTN Premier Lig RSSC Utd 18:00 Young Buffaloes
Svaziland MTN Premier Lig Mbabane Swallows 18:00 Malanti Chiefs
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup B Motorlet Praha 18:00 Nove Straseci
Macaristan NB III Közep Maglodi TC 18:00 Videoton II
Fransa 1.Lig Paris SG 18:00 Lille
İsviçre Kadınlar Ulusal Ligi A Şampiyonluk Turu Basel (K) 18:00 Young Boys (K)
Macaristan NB III Nyugati Tököl 18:00 Sarvari FC
İsviçre 1. Lig Classic Grup 1 Lancy 18:00 Monthey
Malta Premier Lig 2.Tur Pieta Hotspurs 18:00 Zebbug Rangers
Malta Premier Lig 2.Tur Sliema Wanderers 18:00 Mosta
Macaristan NB III Közep Szeol 18:00 Bölcskei
Macaristan NB II Szeged 2011 18:00 Balmazujvaros Sport
Fas Botola Pro FAR Rabat 18:00 FUS Rabat
Slovenya 2. SNL Verzej 18:00 Krsko
Slovenya 2. SNL Tolmin 18:00 Aluminij
Slovenya 2. SNL Ankaran Hrvatini 18:00 Triglav
İsviçre 1. Lig Classic Grup 1 Echallens 18:00 Naters
Slovenya 2. SNL Dob 18:00 Smartno 1928
Çek Cumhuriyeti FNL Frydek-Mistek 18:00 Banik Sokolov
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 5 Muttenz 18:00 Liestal
Macaristan NB III Keleti Varda SE 18:00 Felsotarkany SE
İspanya 2.Lig B Grup 2 Amorebieta 18:00 Atletico Madrid II
Filistin West Bank Ligi Shabab Al Khader 18:00 Jabal Al Mukaber
Filistin West Bank Ligi Shabab Al Amari 18:00 Shabab Dora
Çek Cumhuriyeti FNL Sigma Olomouc 18:00 MAS Taborsko
Polonya 3.Lig Podlasko Warminsko Mazurska Olimpia Elblag 18:00 Lomza
Meksika U20 Ligi Clausura Atlas U20 18:00 Leon U20
Meksika U20 Ligi Clausura Cruz Azul U20 18:00 Chiapas U20
İsviçre 1. Lig Classic Grup 1 Bavois 18:00 Düdingen
Polonya 1.Lig Olimpia Grudziadz 18:00 Chrobry Glogow
Polonya 1.Lig Dolcan Zabki 18:00 Pogon Siedlce
Macaristan NB III Keleti Putnok VSE 18:00 Cigand SE
Polonya 1.Lig Sandecja Nowy Sacz 18:00 Bytovia Bytow
Polonya 1.Lig Miedz Legnica 18:00 Flota Swinoujscie
Polonya 3.Lig Dolnoslasko Lubuska Sleza Wroclaw 18:00 Formacja Port 2000 Mostki
Macaristan NB II Szigetszentmiklos 18:00 Ajka
Polonya 3.Lig Dolnoslasko Lubuska Lechia Dziersoniow 18:00 Piast Karnin
İsviçre 1. Lig Classic Grup 1 Fribourg 18:00 Yverdon
Macaristan NB III Közep Kozarmisleny 18:00 Rakospalotai EAC
Avusturya Kadınlar 2. Ligi Doğu/Güney Neulengbach II (K) 18:00 Bruck (K)
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup C Nachod Destne 18:00 Dobrovice
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup C Letohrad 18:00 Pencin-Turnov
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup C Usti Nad Orlici 18:00 Jablonec Nad Jizerou
Macaristan NB II Cegledi VSE 18:00 Gyirmot
Estonya 2.Lig Batı / Güney Tallinna Ülikool 18:00 Saue JK Laagri
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup C Cesky Brod 18:00 Sokol Zivanice
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup C Vysoke Myto 18:00 Ceska Trebova
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 4 Goldau 18:00 Hergiswil
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup C Tyniste Nad Orlici 18:00 Dvur Kralove
Macaristan NB III Nyugati Tatabanya 18:00 Csepel SC
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup A Milevsko 18:00 Taborsko II
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup A Slavoj Cesky Krumlov 18:00 Marianske Lazne
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup A Klatovy 18:00 Zlicin
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup A Tachov 18:00 Sokol Cizova
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 6 Uster 18:00 Gossau ZH
Gabon Şampiyona D1 Mounana 18:00 Solidarite
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup A Doubravka 18:00 Horovicko
Gabon Şampiyona D1 US Bitam 18:00 Sapins
Polonya 3.Lig Malopolsko Swietokrzyska Garbarnia Krakow Poprad Muszyna Ertelendi
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 6 Arbon 18:00 Frauenfeld
Hırvatistan 1. HNL RNK Split 18:00 Osijek
Portekiz Liga de Honra CD Feirense 18:00 Beira-Mar
Norveç 3.Lig Grup 8 Eid 18:00 Ardal
Hırvatistan 3. HNL Zapad Rijeka II 18:00 Samobor
Hırvatistan 3. HNL Zapad Stupnik 18:00 Dubrava Zagreb
Hırvatistan 3. HNL Zapad Istra 1961 II 18:00 Maksimir Zagreb
Portekiz Liga de Honra Freamunde 18:00 Benfica II
Hırvatistan 3. HNL Zapad Vrapce Zagreb 18:00 Spansko Zagreb
Umman Profesyonel Lig Al Musannah 18:00 Dhufar
Hırvatistan 3. HNL Zapad Dinamo Zagreb II 18:00 Vrbovec
Macaristan NB II Siofok 18:00 Bekescsaba
Hırvatistan 3. HNL Zapad Zelina 18:00 Zagorec
Hırvatistan 3. HNL Zapad Dugo Selo 18:00 Novigrad
Arnavutluk Süperlig Apolonia Fier 18:00 Vllaznia Shkoder
Arnavutluk Süperlig Teuta Durres 18:00 Partizani Tirana
Macaristan NB III Keleti Nyirbatori FC 18:00 Kazincbarcika
Polonya 2.Lig Kotwica Kolobrzeg 18:00 Siarka Tarnobrzeg
İsviçre 1. Lig Classic Grup 3 Eschen / Mauren 18:00 Winterthur II
Macaristan NB III Nyugati Dorogi FC 18:00 Mosonmagyarovari TE
Polonya 2.Lig Legionovia Legionowo 18:00 Rakow Czestochowa
Macaristan NB III Nyugati III. Kerületi TUE 18:00 Budaörs
Polonya 3.Lig Malopolsko Swietokrzyska Unia Tarnow 18:00 Poroniec Poronin
Polonya 3.Lig Malopolsko Swietokrzyska KSZO Ostrowiec 18:00 Wisla Krakow II
Norveç Kadınlar Toppserien Trondheims-Örn (K) 18:00 Röa (K)
Polonya 3.Lig Malopolsko Swietokrzyska Beskid Andrychow 18:00 Wierna Malogoszcz
Norveç Kadınlar Toppserien Stabaek (K) 18:00 Avaldsnes (K)
Macaristan NB III Keleti Hajduboszormenyi 18:00 Jaszberenyi Vasas
Yeni Kaledonya Süper Lig Gaitcha 18:00 Wacaele
Yeni Kaledonya Süper Lig Baco 18:00 Wetr
İsviçre 1. Lig Classic Grup 2 Grenchen 18:00 Münsingen
Macaristan NB II Soroksar 18:00 Budapest Vasas
Rusya FNL Baltika Kaliningrad 18:00 Sokol Saratov
İtalya Lega Pro 1 Grup C Savoia 18:30 Lupa Roma
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 2 La Chaux-de-Fonds 18:30 Colombier
İtalya Lega Pro 1 Grup C Ischia 18:30 FC Matera
Romanya 1.Lig Targu Mureş 18:30 Pandurii Targu Jiu
Finlandiya Kadınlar Ykkönen Kokkola F10 (K) 18:30 FC Kuusysi (K)
İtalya Lega Pro 1 Grup C Aversa Normanna 18:30 Nuova Cosenza
Şili Primera B Clausura 2.Tur Magallanes 18:30 CD Everton
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 2 Lyss 18:30 Beroche-Gorgier
İtalya Lega Pro 1 Grup C Vigor Lamezia 18:30 Casertana
İtalya Lega Pro 1 Grup C Foggia Calcio 18:30 Reggina
İtalya Lega Pro 1 Grup C Catanzaro 18:30 Paganese
Almanya Oberliga Baden-Württemberg Spielberg 18:30 Germania Friedrichstal
Beyaz Rusya Premier Lig Neman Grodno 18:30 Belshina
İtalya Lega Pro 1 Grup C Salernitana 18:30 Barletta
Sırbistan Süperlig Vojvodina 18:30 Borac Cacak
Norveç 3.Lig Grup 12 Tromsö II 18:30 Kirkenes
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 2 Ostermundigen 18:30 Bulle
Belçika Kadınlar 2.Lig Zulte-Waregem II (K) 18:30 Cerkelladies Brugge (K)
İtalya Lega Pro 1 Grup C Benevento 18:30 Messina
İtalya Lega Pro 1 Grup C Martina Franca 18:30 Lecce
Türkiye PTT 1. Lig Albimo Alanyaspor 18:30 Antalyaspor
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 1 Vevey Sport 18:30 Signal Bernex-Confignon
Rusya FNL Dinamo St. Petersburg 18:30 Krylya Sovetov
Slovakya 2.Lig Yükselme Turu Zemplin Michalovce 18:30 Nitra
İtalya Lega Pro 1 Grup C Melfi 18:30 Juve Stabia
Meksika U17 Ligi Clausura Pachuca U17 18:30 Puebla U17
İsviçre Challenge Lig Chiasso 18:45 Wil 1900
İsviçre Challenge Lig Winterthur 18:45 Lugano
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 4 Ruswil 18:45 Malters
Polonya 1.Lig Katowice 18:45 Zaglebie Lubin
İsviçre Süper Lig Aarau 18:45 Zürich
Suudi Arabistan Pro Lig Hajer 18:50 Al Shoalah
Kuveyt Premier Lig Al Fahaheel 18:55 Al Sahel
Fransa CFA 2 Grup A Sable FC 19:00 Saint-Colomban Locmine
Fransa CFA 2 Grup H Fabregues 19:00 Les Genets DAnglet
Fransa CFA 2 Grup E Biesheim 19:00 Thaon
Slovenya 3. SNL Kuzey Prevalje 19:00 Podvinci
Fransa CFA 2 Grup B Angers II 19:00 St-Pryve St-Hilaire
İsveç Superettan AFC United 19:00 Utsiktens BK
Fransa CFA 2 Grup G Aubagne 19:00 Olympique Ales
Fransa CFA 2 Grup C Poissy 19:00 Boulogne-Billancourt
Fransa CFA 2 Grup A Brest II 19:00 Laval II
Fransa CFA 2 Grup E Amneville 19:00 Riviere-De-Corps
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 2 Portalban / Gletterens 19:00 Grünstern
Fransa CFA 2 Grup A Stade Briochin 19:00 La Tour DAuvergne
Arjantin Prim B Metro Villa San Carlos 19:00 Almagro
Fransa CFA 2 Grup H Rodeo Fc Toulouse 19:00 Bassin d Arcachon
İspanya 2.Lig B Grup 1 Coruxo 19:00 Racing Ferrol
Fransa CFA Grup A Arras 19:00 Romorantin
Fransa CFA Grup B Sarre-Union 19:00 Jura Sud
Finlandiya Kadınlar Ykkönen TiPS (K) 19:00 Sudet (K)
Fransa CFA 2 Grup A Saint-Lo Manche 19:00 Herouville
Fransa CFA Grup B Mulhouse 19:00 Metz II
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup C Bordeaux U19 19:00 Lorient U19
Türkiye Spor Toto Süper Lig Eskişehirspor 19:00 Fenerbahçe
Fransa CFA 2 Grup D Aulnoye 19:00 Noisy-le-Sec
Malta 1.Lig Gudja United 19:00 Lija Athletic
Fransa CFA Grup A Sannois-St-Gratien 19:00 Beauvais
Estonya Kadınlar Premium Lig Parnu (K) 19:00 Noortekoondis (K)
Fransa CFA Grup B Montceau 19:00 Sochaux II
Macaristan NB II Zalaegerszegi TE 19:00 Mezokövesd-Zsory
Fransa CFA 2 Grup D Choisy au Bac 19:00 Feignies
Fransa CFA 2 Grup F Pontarlier 19:00 Gueugnon
Estonya Premium Lig Narva Trans 19:00 JK Sillamae Kalev
Avusturya Landesliga Steiermark TuS Heiligenkreuz 19:00 Fürstenfeld
İspanya 2.Lig B Grup 4 UCAM Murcia 19:00 Sevilla II
Çek Cumhuriyeti FNL Opava 19:00 Kolin
Fransa CFA 2 Grup G Nimes II 19:00 Echirolles
Fransa CFA 2 Grup A Lannion 19:00 Dinan-Lehon
Fransa CFA Grup C Saint-Priest 19:00 Le Pontet
İsveç U19 Ligi Allsvenskan Kuzey GIF Sundsvall U19 19:00 Brommapojkarna U19
Belçika Pro Lig Şampiyonluk Grubu Sporting Charleroi 19:00 Standard Liege
İsviçre 1. Lig Classic Grup 2 Concordia 19:00 Kriens
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 2 Farvagny / Ogoz 19:00 Bümpliz
Fransa CFA 2 Grup H Bergerac 19:00 Villenave
Fransa CFA Grup C Martigues 19:00 Nice II
Fransa CFA 2 Grup A Guingamp II 19:00 Granville
Rusya Premier Lig Krasnodar 19:00 Lokomotiv Moscow
Fransa CFA Grup A Amiens AC 19:00 Roye-Noyon
İspanya 2.Lig B Grup 3 Valencia II 19:00 Reus Deportiu
Polonya Ekstraklasa GKS Belchatow 19:00 Jagiellonia Bialystok
Fransa CFA 2 Grup F Bourgoin-Jallieu 19:00 Louhans-Cuiseaux
Fransa CFA Grup D Saint-Malo 19:00 Plabennec
Fildişi Sahili 1.Lig Sporting Gagnoa Stade d Abidjan Ertelendi
Norveç Eliteserien Viking 19:00 Rosenborg
Fildişi Sahili 1.Lig Korhogo Abengourou Ertelendi
Fildişi Sahili 1.Lig Sewe Sport Africa Sports Ertelendi
İsviçre Kadınlar Ulusal Ligi A Küme Düşme / Yükselme Grasshopper (K) 19:00 Derendingen (K)
İsviçre Kadınlar Ulusal Ligi A Küme Düşme / Yükselme Rapperswil Jona (K) 19:00 Rapid Lugano (K)
Fransa CFA Grup C Lyon-Duchere 19:00 Montpellier II
Fransa CFA 2 Grup C Amiens SC II 19:00 Evry
Fildişi Sahili 1.Lig Korhogo 19:00 Sporting Gagnoa
Fildişi Sahili 1.Lig Abengourou 19:00 Stella
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 1 Saxon Sports 19:00 Veyrier Sports
İspanya 2.Lig B Grup 4 Granada II 19:00 San Roque
Fildişi Sahili 1.Lig Tanda 19:00 Denguele
Fildişi Sahili 1.Lig Stade d Abidjan 19:00 Africa Sports
Fransa CFA Grup A Sedan 19:00 Dieppe
Fransa CFA 2 Grup D Grande-Synthe 19:00 Valenciennes II
Fransa CFA Grup B Viry-Chatillon 19:00 Belfort
Beyaz Rusya Premier Lig BATE Borisov 19:00 Gomel
Fransa CFA 2 Grup F Dijon II 19:00 Andrezieux
Fransa CFA 2 Grup D Senart-Moissy 19:00 AS Marck
Fransa CFA 2 Grup G Arles II 19:00 LAS Toulon
Fransa CFA Grup C Monts Or Azergues 19:00 Monaco II
Fransa CFA Grup A Quevilly 19:00 Lens II
Polonya 3.Lig Podlasko Warminsko Mazurska Sokol Ostroda 19:00 Rominta Goldap
Fransa CFA 2 Grup C Sainte-Genevieve 19:00 Oissel
Sırbistan Süperlig Crvena Zvezda 19:00 Partizan Belgrade
Angola Girabola 1 De Agosto 19:00 Petro De Luanda
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 4 Gunzwil 19:00 Hochdorf
Fransa CFA 2 Grup D Wasquehal 19:00 Tourcoing
İsviçre 1. Lig Classic Grup 1 Terre Sainte 19:00 Meyrin
Suudi Arabistan Pro Lig Najran 19:00 Al Khaleej
İtalya Serie A Udinese 19:00 Milan
Fransa CFA 2 Grup C Saint-Ouen-LAumone 19:00 Caen II
Fransa CFA Grup A Ivry 19:00 Mantes
Fransa CFA 2 Grup F Clermont II 19:00 Selongey
Portekiz Premier Lig Academica 19:00 Gil Vicente
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 1 Sierre 19:00 Montreux Sports
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 3 Lenzburg 19:00 Lerchenfeld
Fransa CFA 2 Grup E Illzach Modenheim 19:00 Forbach
Fransa CFA Grup D Vitre 19:00 Limoges
İspanya 2.Lig Osasuna 19:00 Albacete
Avusturya Landesliga Burgenland Pinkafeld 19:00 Eberau
Avusturya Landesliga Tirol Völs 19:00 Wattens II
Reunion D1 Promotionelle Saint-Louisienne 19:00 Saint-Pierroise
Almanya Oberliga Mittelrhein Alfter 19:00 Hertha Walheim
Cezayir 1.Lig CS Constantine 19:00 Chlef
Fransa CFA 2 Grup E Sarreguemines 19:00 Saint-Louis Neuweg
Cezayir 1.Lig RC Arbaa 19:00 Hussein Dey
Cezayir 1.Lig El Eulma 19:00 USM Bel Abbes
Cezayir 1.Lig El Harrach 19:00 ES Setif
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 4 Ascona 19:00 Kussnacht
Cezayir 1.Lig USM Alger 19:00 MC Alger
Fransa CFA 2 Grup E Auxerre II 19:00 RC Epernay Champagne
Cezayir 1.Lig Belouizdad 19:00 ASM Oran
İspanya 2.Lig B Grup 1 Guijuelo 19:00 Lealtad
Cezayir 1.Lig JS Kabylie 19:00 MO Bejaia
İrlanda FAI Kupası 1.Tur Cockhill Celtic 19:00 Casement Celtic
Fransa CFA 2 Grup B Cholet 19:00 Le Mans FC
Cezayir 1.Lig MC Oran 19:00 JS Saoura
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 4 Eschenbach 19:00 Buochs
Polonya 2.Lig Zaglebie Sosnowiec 19:00 Energetyk ROW Rybnik
Polonya 2.Lig Stal Mielec 19:00 Rozwoj Katowice
Fransa CFA 2 Grup F Vaulx 19:00 Le Puy
İspanya Primera Lig Atletico Madrid 19:00 Elche
Macaristan NB II Szolnoki MAV 19:00 Kaposvari Rakoczi
Fransa CFA Grup A Calais 19:00 Iris Club De Croix
Lüksemburg National Lig Jeunesse Canach 19:00 Jeunesse Esch
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 4 Castello 19:00 Ibach
Slovakya 3.Lig Batı Gabcikovo 19:00 Palarikovo
Lüksemburg National Lig UN Kaerjeng 19:00 Victoria Rosport
Estonya 2.Lig Doğu / Kuzey Tallinna Dünamo 19:00 TJK Legion
Arjantin Prim B Metro Platense 19:05 Sportivo Italiano
İngiltere Conference Woking 19:15 Halifax Town
İngiltere Conference Welling United 19:15 Southport
İngiltere Conference Torquay United 19:15 Macclesfield Town
İngiltere Conference Grimsby Town 19:15 Aldershot Town
İngiltere Conference Forest Green Rovers 19:15 Dover Athletic
İngiltere Conference Eastleigh 19:15 Kidderminster Harriers
İngiltere Conference Dartford 19:15 Lincoln City
İngiltere Conference Chester 19:15 Nuneaton Town
İngiltere Conference Bristol Rovers 19:15 Alfreton Town
İngiltere Conference Braintree Town 19:15 Altrincham
İngiltere Conference Barnet 19:15 Gateshead
İngiltere Conference AFC Telford United 19:15 Wrexham
İspanya 2.Lig Deportivo Alaves 19:15 Real Betis
Umman Profesyonel Lig Saham 19:15 Sur
Macaristan NB I Videoton 19:30 Pecsi MFC
Avusturya Bundesliga Rapid Wien 19:30 Admira Wacker
Avusturya Bundesliga Wolfsberger AC 19:30 SV Grödig
Avusturya Bundesliga SC Wiener Neustadt 19:30 Sturm Graz
İsviçre Kadınlar Ulusal Ligi A Şampiyonluk Turu Zürich (K) 19:30 Yverdon (K)
Macaristan NB I Lombard Papa TFC 19:30 Szombathelyi Haladas
Fransa CFA 2 Grup B Chatellerault 19:30 Bressuire
Fransa CFA Grup D Fontenay 19:30 Stade Bordelais
İngiltere Premier Lig Manchester City 19:30 Aston Villa
Fransa CFA Grup D Concarneau 19:30 Les Herbiers
Almanya Bundesliga Bayern München 19:30 Hertha Berlin
Fransa CFA Grup D Trelissac 19:30 Lorient II
Ukrayna Premier Lig Metalurh Donetsk 19:30 Chornomorets Odessa
Macaristan NB I Kecskemeti TE 19:30 Paksi SE
Reunion D1 Promotionelle Petite-Ile 19:30 Jeanne dArc
İspanya 2.Lig B Grup 2 Rayo Vallecano II 19:30 Real Union
Fransa CFA Grup B Yzeure 19:30 Raon-LEtape
İskoçya 1.Lig Stranraer 19:30 Morton
İspanya 2.Lig Barcelona II 19:30 Ponferradina
Meksika U17 Ligi Clausura Monterrey U17 19:30 Morelia U17
Yunanistan Süper Lig Panathinaikos 19:30 Xanthi
Hollanda Eredivisie Heerenveen 19:30 Willem II
İrlanda Premier Lig Bray Wanderers 19:45 Galway FC
Avusturya Landesliga Steiermark St. Anna 20:00 Leoben
Fransa CFA Grup D Mont-De-Marsan 20:00 Pontivy
İspanya 2.Lig B Grup 2 Leioa 20:00 CD Guadalajara
BeNe Lig Normal Sezon Telstar (K) 20:00 ADO Den Haag (K)
Polonya 3.Lig Lodzko Mazowiwcka Bron Radom 20:00 Lechia T. Mazowiecki
Avusturya Bölgesel Lig Doğu Mattersburg II 20:00 Schwechat
Fransa CFA Grup D Pau 20:00 Nantes II
Fransa CFA 2 Grup B Thouars 20:00 USSA Vertou
Almanya Bölgesel Lig Bayern Seligenporten 20:00 Würzburger Kickers
İsrail Ligat HaAl Küme Düşme Turu Maccabi Netanya 20:00 Bnei Sakhnin
Fransa CFA 2 Grup F Bourges 20:00 Besançon
Bulgaristan A PFG Şampiyonluk Grubu PFC Beroe 20:00 Ludogorets Razgrad
İsrail Ligat HaAl Şampiyonluk Turu Maccabi Petah Tikva 20:00 Maccabi Tel Aviv
Malta Premier Lig 2.Tur Valletta 20:00 Birkirkara
Polonya 3.Lig Opolsko Slaska Odra Opole 20:00 Jastrzebie Zdroj
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 2 Thierrens 20:00 Gumefens / Sorens
Rusya Kadınlar Supreme Ligi Chertanovo (K) 20:00 Zorkiy (K)
Slovakya Süper Lig Spartak Myjava 20:00 Zlate Moravce
Slovakya Süper Lig Ruzomberok 20:00 Trencin
Arjantin Prim B Nacional Juventud Unida Gualeguaychu 20:00 Atletico Tucuman
Slovakya Süper Lig Senica 20:00 DAC Dunajska Streda
Lüksemburg Bayanlar 1.Ligi Lintgen-Boevange (K) 20:00 Mamer (K)
Lüksemburg Bayanlar 1.Ligi Progrès Niedercorn (K) 20:00 Ell (K)
Lüksemburg Bayanlar 1.Ligi Canach-Remich/Bous (K) 20:00 Wincrange (K)
Lüksemburg Bayanlar 1.Ligi Colmarberg (K) 20:00 Blo-Wäiss Izeg (K)
Polonya 3.Lig Dolnoslasko Lubuska Karkonosze Jelenia Gora 20:00 Polonia Trzebnica
Lüksemburg Bayanlar 1.Ligi Bettembourg (K) 20:00 Jeunesse Junglinster (K)
Portekiz Premier Lig Estoril 20:00 Maritimo
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag E BCV 20:00 Broekster Boys
Fransa CFA 2 Grup H Lege-Cap-Ferret 20:00 Aurillac
Fransa CFA 2 Grup H Bayonne 20:00 Balma
Slovakya 2.Lig Yükselme Turu Poprad 20:00 Sered
Slovakya 2.Lig Yükselme Turu SFM Senec 20:00 Tatran Presov
Hırvatistan 1. HNL NK Zadar 20:00 Dinamo Zagreb
Fransa CFA 2 Grup B Avoine OCC 20:00 La Roche
Fas Botola Pro Ittihad Khemisset 20:05 Olympique Khouribga
Malta Premier Lig 2.Tur Tarxien Rainbows 20:15 Qormi
Hollanda Hoofdklasse Zondag B Deurne 20:30 Gemert
İrlanda Premier Lig Limerick 20:30 Shamrock Rovers
Lüksemburg 1.Lig Seri 2 Luna Obercorn 20:30 Esch
Hollanda Eerste Klasse Zondag D Susteren 20:30 Minor
Arjantin Torneo Federal A Grup 1 Deportivo Roca 20:30 CAI
Belçika 3.Lig Grup A Tournai 20:30 VW Hamme
İngiltere Kadınlar WSL Bristol Academy (K) 20:30 Notts County (K)
Bosna-Hersek Premier Lig Borac Banja Luka 20:30 Radnik Bijeljina
Fransa CFA 2 Grup H Angouleme 20:30 Agde
Küba Premier Lig Las Tunas 20:30 Santiago De Cuba
Küba Premier Lig Isla Juventud 20:30 Ciego De Avila
Litvanya 1.Lig Zalgiris II 20:30 FBK Kaunas
Küba Premier Lig Guantanamo 20:30 Sancti Spiritus
Küba Premier Lig Cienfuegos 20:30 Camagüey
İngiltere Kadınlar WSL 2 Doncaster Belles (K) 20:30 Aston Villa (K)
Küba Premier Lig Villa Clara 20:30 La Habana
Meksika U17 Ligi Clausura Atlas U17 20:30 Leon U17
Cebelitarık Rock Kupası Yarı Final Britannia XI 20:30 Lynx
Hollanda Eredivisie NAC Breda 20:45 Heracles
Hollanda Eredivisie Go Ahead Eagles 20:45 Utrecht
Meksika U20 Ligi Clausura Pachuca U20 20:45 Puebla U20
Uruguay 2.Lig Villa Teresa 21:00 Miramar Misiones
Fransa CFA Grup C Grenoble 21:00 Sete
Uruguay 2.Lig Torque 21:00 Boston River
Uruguay 2.Lig Liverpool FC (Montevideo) 21:00 Rocha
Uruguay 2.Lig Cerrito 21:00 Plaza Colonia
Belçika Bölgesel Lig Lüksemburg Longlier 21:00 Rossignol
Romanya 1.Lig Universitatea Cluj 21:00 Steaua Bucarest
Belçika Pro Lig Avrupa Ligi Play Off Grup A Waasland-Beveren 21:00 Zulte Waregem
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 1 Bandeirante SP 21:00 Assisense
Belçika 3.Lig Grup B Ciney 21:00 Walhain
Belçika Pro Lig Avrupa Ligi Play Off Grup B Lokeren 21:00 Mouscron-Peruwelz
Belçika Pro Lig Avrupa Ligi Play Off Grup B Westerlo 21:00 KV Oostende
Gana Premier Lig Inter Allies 21:00 Feyenoord Gana
Gana Premier Lig Hasaacas FC 21:00 Medeama
Fransa 1.Lig Toulouse 21:00 Nantes
Fransa 1.Lig Bordeaux 21:00 Metz
Fransa 1.Lig Caen 21:00 Guingamp
Fransa 1.Lig Rennes 21:00 Nice
Fransa 1.Lig Evian TG 21:00 Bastia
Arjantin Premier Lig Arsenal Sarandi Atletico Aldosivi
Lüksemburg Onur Ligi Titus Lamadelaine 21:00 Mondercange
Brezilya Capixaba 2.Tur Real Noroeste 21:00 Desportiva ES
Brezilya Capixaba Küme Düşme Turu Vitoria ES 21:00 Sao Mateus
Belçika Yükselme Grup C Lyra TSV 21:00 Wellen
İspanya 2.Lig Mallorca 21:00 Tenerife
Belçika Bölgesel Lig Lüksemburg La Roche 21:00 Oppagne-Weris
Belçika 2.Lig Dessel Sport 21:00 Seresien
Belçika 2.Lig Woluwe-Zaventem 21:00 Heist
Belçika 2.Lig AS Eupen 21:00 Excelsior Virton
Belçika 2.Lig Royal Antwerp 21:00 Mons
Brezilya Carioca 2-1.Tur Yarı Final Portuguesa RJ 21:00 Angra Dos Reis
Belçika 2.Lig Eendracht Aalst 21:00 Oud-Heverlee Leuven
Belçika 2.Lig Patro Eisden 21:00 SV Roeselare
Belçika 2.Lig White Star Bruxelles 21:00 ASV Geel
Belçika 2.Lig Sint-Truiden 21:00 Lommel United
Fransa CFA Grup C Rodez Aveyron 21:00 Marignane
İsviçre Süper Lig Thun 21:00 Sion
İspanya Primera Lig Getafe 21:00 Levante
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 3 Mauaense 21:00 Diadema
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 3 USAC 21:00 Jabaquara
Fransa CFA 2 Grup D UJA Maccabi 21:00 Paris II
Belçika 3.Lig Grup B Hoogstraten 21:00 KV Turnhout
Brezilya Paulista A2 Guaratingueta 21:00 Batatais
Brezilya Paulista A2 Agua Santa 21:00 Monte Azul
Slovenya 1. SNL Celje 21:05 Domzale
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Viktoria Plzen 21:15 Mlada Boleslav
İsviçre Kadınlar Ulusal Ligi B Küme Düşme Turu Schlieren (K) 21:15 Femina Kickers Worb (K)
İsviçre Kadınlar Ulusal Ligi B Küme Düşme Turu Aarau (K) 21:15 Kirchberg (K)
Güney Afrika Kupa Yarı Final Ajax Cape Town 21:15 SuperSport United
Arjantin Prim C Metro Lujan 21:30 General Lamadrid
Arjantin Prim B Metro Tristan Suarez 21:30 Fenix
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 1 Noroeste 21:30 Fernandopolis
Şili Primera B Clausura 2.Tur Deportes Temuco 21:30 Concepcion
Surinam Eerste Klasse Kamal Dewaker 21:30 West United
Surinam Eerste Klasse Boskamp 21:30 Papatam
Surinam Eerste Klasse Nishan 42 Meerzorg 21:30 Deva Boys
Surinam Eerste Klasse Jong Rambaan 21:30 Acoconut
Belçika Pro Lig Şampiyonluk Grubu Anderlecht 21:30 Kortrijk
Polonya Ekstraklasa Lech Poznan 21:30 Slask Wroclaw
Surinam Hoofdklasse Inter Moengotapoe 21:30 Boma Star
Arjantin Prim D Metro Puerto Nuevo 21:30 Barracas Bolivar
Arjantin Prim D Metro Yupanqui 21:30 Deportivo Paraguayo
ABD USL FC Montreal 21:30 Richmond Kickers
Uruguay Premier Lig Clausura Sud America 21:30 Racing Club Montevideo
Hollanda Eredivisie Excelsior 21:45 PSV Eindhoven
İtalya Serie A Inter 21:45 Roma
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 1 Gremio Prudente 22:00 Tanabi
Fransız Guyanası Onur Ligi Matoury 22:00 Macouria
Şili İkinci Lig 4.Tur Trasandino 22:00 Malleco Unido
Fransız Guyanası Onur Ligi Sinnamary 22:00 EF Iracoubo
Surinam Eerste Klasse Voorwaarts 22:00 Robin Hood
Brezilya Potiguar 2.Tur Santa Cruz RN 22:00 Potiguar Mossoro
Brezilya Potiguar 2.Tur America RN 22:00 Alecrim
Brezilya Potiguar 2.Tur Baraunas 22:00 Palmeira
Brezilya Potiguar 2.Tur Globo FC 22:00 ABC FC
Brezilya Gaucho 2-1.Tur Grup A Esportivo BG 22:00 Tupi RS
Brezilya Gaucho 2-1.Tur Grup A Nova Prata 22:00 Santo Angelo
Arjantin Torneo Federal A Grup 1 Alvarado 22:00 Cipolletti
Fransız Guyanası Onur Ligi Cosma 22:00 Kourou FC
Brezilya Capixaba 2.Tur Estrela Do Norte 22:00 Linhares
Brezilya Capixaba 2.Tur Rio Branco ES 22:00 Itapemirim
Brezilya Amazonense 1.Tur Princesa Solimoes 22:00 Sao Raimundo AM
Brezilya Carioca 2-1.Tur Yarı Final America RJ 22:00 Americano
Uruguay Premier Lig Clausura CA Penarol 22:00 Montevideo Wanderers
Kolombiya Primera A Apertura La Equidad 22:00 Cucuta Deportivo
Şili Premier Lig Clausura Palestino 22:00 Union Espanola
ABD NASL İlkbahar Sezonu Ottawa Fury 22:00 Fort Lauderdale Strikers
Brezilya Mineiro 2 Yükselme Turu Uberlandia 22:00 Araxa
Brezilya Paulista A2 Uniao Barbarense 22:00 Paulista
Brezilya Paulista A2 Rio Branco SP 22:00 Comercial FC
Brezilya Tocantinense 1.Tur SC Guarai 22:00 Araguaina
Brezilya Tocantinense 1.Tur Interporto 22:00 Gurupi
Brezilya Cearense 2 Barbalha 22:00 Nova Russas
Brezilya Cearense 2 Tiradentes CE 22:00 Uniclinic
Arjantin Prim B Nacional Chacarita Juniors 22:10 Deportivo Santamarina
Brezilya Amazonense 1.Tur Nacional Borbense 22:15 Penarol AC
Portekiz Premier Lig Rio Ave 22:15 Vitoria Guimaraes
Senegal 1.Lig Pikine 22:15 Mbour Petite Cote
Senegal 1.Lig Ouakam 22:15 Olympique Ngor
Senegal 1.Lig Stade de Mbour 22:15 La Linguere
Senegal 1.Lig ASC Suneor 22:15 Jaraaf
Şili Primera B Clausura 2.Tur Copiapo 22:30 La Serena
Bolivya LFPB Clausura San Jose 22:30 Petrolero Yacuiba
Brezilya Brasiliense Final Gama 22:30 Brasilia
Dominik Cumhuriyeti Majör Lig Universidad O&M 23:00 Barcelona DOM
Şili İkinci Lig 4.Tur Municipal La Pintana 23:00 Deportes Valdivia
Kolombiya Primera B Apertura Valledupar 23:00 Depor FC
Kolombiya Primera B Apertura Barranquilla 23:00 Real Santander
Kolombiya Primera B Apertura Expreso Rojo 23:00 Universitario Popayan
Brezilya Gaucho 2-1.Tur Grup A GE Gloria 23:00 Brasil Farroupilha
İspanya Primera Lig Real Sociedad 23:00 Villarreal
Brezilya Amazonense 1.Tur Rio Negro AM 23:00 Iranduba
Ekvador Premier B 1.Tur ESPOLI 23:00 Deportivo Quevedo
Brezilya Acreano Nauas 23:00 Atletico Acreano
Brezilya Acreano Alto Acre 23:00 Amax
Brezilya Baiano 1 3.lük Colo Colo FR 23:00 Juazeirense
Martinik Onur Ligi Marinoise 23:00 Riviere-Pilote
Martinik Onur Ligi Club Franciscain 23:00 Belimois
Martinik Onur Ligi Essor-Prechotain 23:00 Golden Lion
Martinik Onur Ligi Emulation 23:00 Case-Pilote
Martinik Onur Ligi Real Tartane 23:00 Club Colonial
Brezilya Paulista A2 Guarani FC 23:00 Velo Clube
Şili İkinci Lig 4.Tur Deportes Quilicura 23:30 Municipal Mejillones
Şili Premier Lig Clausura Antofagasta 23:30 Universidad Concepcion
Şili Premier Lig Clausura Santiago Wanderers 23:30 Union La Calera